Німці привезли секретарю Рівнеради пиво, а малозабезпеченим – гуманітарку

Сьогодні, 24 вересня, делегація місії "Гуманітарна допомога Україні з Баварії", побувала в Рівненському міськвиконкомі та зустрілась з секретарем Рівненської міської ради Андрієм Грещуком.

Благодійники прибули з міста-побратима Рівного Оберфіхтаха (Німеччина) та привезли з собою до Рівного вантажі гуманітарної допомоги. Цього разу її отримало управління соціального захисту Рівненського міськвиконкому та міський пологовий будинок.

Зустріч розпочалась із вітального слова секретаря міськради Андрія Грещука. Пан Андрій передав щирі вітання від міського голови та у своїй промові зазначив, що така дружба по-справжньому зближує наші народи.

У свою чергу гості розповіли, що зібрати обладнання, одяг та інші речі не важко, основна проблема заключається у транспортуванні допомоги до Рівного.

Слова подяки висловив і головний лікар пологового будинку Сергій Сулімовський.

Цьогоріч, завдячуючи цій програмі ми отримали реанімаційне місце для недоношених немовлят, лапароскопічні інструменти дихальний апарат для новонароджених, який вартує близько 800 тисяч гривень. Наш пологовий будинок не має достатньо коштів, щоб купити всі необхідні прилади. Тому для нас – це приємний сюрприз, - зазначив лікар.

Німецькі гості привезли із собою також три тони одягу для усіх малозабезпечених мешканців та реабілітаційні засоби для інвалідів (милиці, палиці для ходіння тощо).

- Завдяки такій допомозі, ми створили на своїй базі так званий "Пункт прокату". У нас палиці для ходіння, милиці видаються лише тим людям, які офіційно оформили групу інвалідності, а ця процедура займає багато часу. А бувають випадки, коли такі реабілітаційні засоби потрібні вже – для цього й існує наш пункт. Дякуємо за це нашим друзям із Німеччини, – зауважила начальник управління праці та соцзахисту населення Рівненського міськвиконкому Віра Мельник

По закінченню заходу, секретар міськради Андрій Грещук подарував гостям книги про Рівне у сувенірних пакетах із логотипом міста.

Натомість наші німецькі партнери відповіли взаємністю і подарували пану Андрію великий кухоль для пива та справжнє німецьке пиво.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.