На Рівненщині засуджено держслужбовця

Як повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області, набув чинності вирок Сарненського районного суду Рівненської області щодо обвинувачення інспектора Державної фітосанітарної інспекції Рівненської області, який неодноразово одержував неправомірну вигоду від підприємців.

Встановлено, що інспектор налагодив протиправну схему систематичного вимагання та одержання грошей за дозволи на експорт підкарантинних товарів від приватних підприємців при здійсненні митних оформлень вантажів на митному посту "Сарни". За такий дозвіл підприємці змушені були платити від 50 до 600 грн.

21 червня ц.р. співробітники СБУ затримали правопорушника "на гарячому" у службовому кабінеті під час одержання чергової суми - 1700 гривень.

У ході судового розгляду доведено 24 факти отримання правопорушником неправомірної вигоди. У період з квітня по червень ц.р. на загальну суму близько 200 тисяч гривень.

Суд визнав колишнього інспектора Державної фітосанітарної інспекції Рівненської області винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинене повторно) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном два роки та з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади пов’язані з виконанням функцій держави строком на один рік, та позбавлення 11 рангу державного службовця.  

Коментарі

Те, що працівники СБУ постійно розкривають злочини у сфері корупції говорить лише про одне - влада вказала на необхідність боротьби з корупціонерами. Невже завдання Президента щодо протидії корупції справді виконуюються. Дивно, бо за роки незалежності таке вперше спостерігається...

Як ви думаєье, чи може такий самий інспектор, який був пійманий у цій статті, побудувати за 2 роки будинок з зарплатою в 2.300 гривень??? І всі вони хабарники, як і любий , хто має хоть трішки влади в своїх руках.. гнилі люди, покидькі, рєшали єбані, горіть в огні всі ви , ненавиджу цих підарів!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.