Рівнянам розкажуть як повернути чоловіка

Рівненський драмтеатр на своєму сайті офіційно заявляє: "Ми Вас любимо і чекаємо на зустріч з Вами, шановні глядачі!". Саме такі слова знаменують початок театрального життя у Рівному. За зачиненими для глядача дверима Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру, вже кипить робота над новою виставою. Цього разу у репертуарі театру з’явиться музична комедія на дві дії "Моя дружина … , або Як повернути чоловіка" В. Ільїна і В. Лукашова, лібрето Ю.Рибчинського.

Саме ця вистава дасть початок новому сезону театрального життя у Рівному. Багата на смачні жарти, інтриги, хитрощі вистава, говоритиме з глядачем на серйозні теми.

У виставі задіяний переважно молодий акторський склад. Це Ніна Ніколаєва та Оксана Рекуненко, В'ячеслав Давидюк та Микита Кондратюк, Сергій Бондарук та Станіслав Лозовський, а також заслужена артистка України Галина Цьомик, Вікторія Фіськович Катерина Лапіна. Усі вони співатимуть та танцюватимуть під мелодії у виконанні оркестру театру.

Над створенням декорацій, а також вишуканих костюмів стилю початку минулого століття, а саме тоді написана літературна основа вистави, п’єса  авторства М. Мэйо і Моріса Еннекена, працює художник Алла Локтіонова. Хореограф – Ігор Маркевич.

На глядача чекають несподівані стрімкі сюжетні повороти, жіночі секрети та витівки, ревнощі і ЛЮБОВ!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.