Опалювальний сезон у Рівному розпочнеться 1 жовтня

Голова облдержадміністрації Василь Берташ зобов’язав керівників районів і міст бути готовими до подачі теплоносія вже 1 жовтня. Адже осінь цьогоріч холодна, а  передумовою початку опалювального сезону є тридобова температура нижче 8 градусів за Цельсієм. Тож, аби в медичних, освітніх і соціальних закладах було тепло, розпочати їх обігрів необхідно до 5 жовтня, а  до 15 жовтня подати теплоносій у всі житлові будинки.

Під час колегії облдержадміністрації очільника області запевнили, що технічно котельні, як і теплове господарство вцілому, до нового опалювального сезону готові. Як повідомляє прес-служба ОДА,  на переоснащення цьогоріч витратили майже 20 мільйонів гривень. Впровадження енергоощадних заходів дозволило теплопостачальникам економити електроенергію та споживання газу, а отже – заощадити з початку року вже мільйон гривень.

Водночас, ще більше 9 мільйонів гривень інвестували в модернізацію водопровідно-каналізаційного господарства, що теж дасть економічний ефект, а також сприятиме підвищенню якості послуг для населення, переконані фахівці. Загалом же на підготовку житлово-комунального господарства до зими витратили понад 85 мільйонів гривень.

Відтак, Василя Берташа запевнили, що на Рівненщині не буде проблем із виконанням його завдання та вчасним початком опалювального сезону.

Коментарі

Галузь, яка потребї особливої уваги! Це вірні кроки влади!

Тю, наївний.....

Судячи із цифер у мільйонах, можна побачити що влада дійсно починає дбати і думати про людей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.