"Свобода" спростувала свою причетність до пікету щодо звинуваченого в педофілії

Події, які відбуваються навкруги голови Жадківської сільради, Ігоря Якубця тримаються на слуху у всієї області.

Сайт "ВСЕ" повідомляв, що 23 вересня на Кореччині нібито відбувся пікет, який мав на меті звільнення з-під варти голови сільради. У матеріалі йшлося про те, що акція протесту була організована свободівцем – Олександром Солоненко.

Невдовзі з редакцією сайту чесних новин "ВСЕ" зв’язався сам пан Олександр, щоб спростувати причетність "Свободи" до організації акції та поясненням своєї ролі у вище описаній події:

- Я, як депутат районної ради мушу бути присутнім на усіх заходах, які відбуваються у селі. Було так: зійшлися односільчани, мені зателефонували люди і запитали, хто може виконувати роль сільського голови, хто має право підпису, задали ще кілька тематичних питань. Із цими запитаннями я поїхав до райради. Голова райради у відпустці, тоді я звернувся із цими запитання до його заступника, як все законодавчо має виглядати. Це все якось вийшло саме по собі, зійшлося багато людей, приїхала знімальна група із телебачення, я просто до громади приєднався, мені була цікава реакція людей на подію, їхнє бачення її тощо. Люди хочуть знати правду, звертаються у міліцію, запитували про те що сталось і жінку Галину (чи писали чи не писала вона заяву), остання говорить, що не писала. Далі усі йшли до міліції і там вже уточнювала ситуацію і задавала запитання. Так, я був при цьому всьому присутній, як депутат, мусив якось координувати те що відбувалось. Як і усі цікавився ходом слідства. Винний – не винний наш голова – це вже інше питання, але я мушу знати і думку людей, прислухатись до неї для чого ж я і депутатом закріплений. Але повторюю, що організатором пікету я не являюсь. Присутнім був, коментар тележурналістам давав, але не більше.

Як бачимо, справа голови Жадківської сільради не перестає дивувати своїми подробицями. Але все ж маємо надію, що винні будуть покарані, а невинні повернуть собі своє чесне ім’я.

Коментарі

Free U.S. Argentina Chile Colombia Ecuador Pakistan Paraguay Peru Korea Ukraine Uruguay UK Russia China <a href="http://www.tradeinfo365.com">Customs Data</a>, Import & Export <a href="http://www.tradeinfo365.com">trade data</a>, Buyers & Suppliers Lists, Importers & Exporters Lists, B2B Marketplace

НА ЩО ДИВИТЬСЯ ОСУХОВСЬКИЙ , КОЛИ ДОВІРЯЄ ТАКУ СПРАВУ ГОРЕ ДЕПУТАТУ , ЯКИЙ ХОТІВ ЗРОБИТИ ПІАР ,ВИДАЮЧИ СЕБЕ ЗА МЕСІЮ І ПІДСТАВЛЯЮЧИ СВОБОДУ , ЧИ МОЖЕ ТО І Є СПРАВЖНЄ ЛИЦЕ ОРГАНІЗАЦІЇ?

а мені подобається як пише Віта. дійсно, диму без вогню не буває. при чому я теж чув, що той депутат розмовляв з міліціонерами з приводу зміни запобіжного заходу. Те що він (той депутат) приїхав туди не для того щоб відстоювати інтереси громади, то точно.

Сварки, сварки.. Всі прекрасно знають, що нічого просто так не буває... От і Свободівець не просто так там був, не просто так і написано було, що він організував акцію. Тим більше, якщо зазначено, що він її організував, то мабуть, була і відповідна поведінка депутата. Так що диму без полум'я не буває... Організував - зробимо висновки((

Кришують бо самі є такими

Так, повинен, і я знаю. Але той чувачисько вище провів аналогію між Кличком і Гітлером на підставі мови. Тому питання став до нього, невігласа.

Кожен громадян України повиний знати рідну мову, ти ж вроді тоже на українські пишеш.

Кличко довго жив в Німечинні не просто так. мабуть його родичі проти українців воювали під час Другої світової, я десь читав що він на половину німець, а якщо добре придивитися то це і видно.

Чмунакович знає українську мову, і Табачнік також. І ти знаєш. Значить ви воєдино, одна банда?

Як це яуий стосунок? Клічко знає німецьку мову і Гітлер теж нею розмовляв. Пряимй зв"язок!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.