На Рівненщині визначили найкращі дитсадки

Дитячий садок "Пролісок", що у селі Деражне Костопільського району, зайняв друге місце в обласному конкурсі "Дошкільний навчальний заклад майбутнього". За словами начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Григорія Таргонського, дитсадок став одним з кращих за організацією навчально-виховного процесу. Також у "Проліску" велику увагу приділяють фізичному, психологічному та духовному розвитку дошкільнят. Окрім цього, тут дбають про безпечні умови виховання малечі, якісне харчування, а ще - високий рівень медичного обслуговування.

Водночас, сільський дошкільний заклад, котрий розрахований на 90 діток, переповнений, розповіла завідуюча дитсадка Алла Шабаровська. Нині там виховують 120 дітей. А на черзі - ще декілька десятків маленьких деражненців. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, у районі шукатимуть шляхи створення додаткової групи в "Проліску", тим більше, що площа закладу дозволяє це зробити. Зокрема, планують вивільнити приміщення, які донині використовували не за призначенням.

Тим часом обласний рейтинг найкращих сільських дитсадків очолив Зорянський ДНЗ Рівненського району. У ньому виховують три сотні малюків, дбаючи про їх ранній інтелектуальний і творчий розвиток. А серед міських закладів першим став дошкільний реабілітаційний центр "Пагінець". У ньому, зокрема, створені всі умови для діток із особливими потребами.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.