Рівненським батькам розкажуть де краще навчатись дітям

Рівненський міський центр зайнятості та управління освіти Рівненського міськвиконкому запрошують учнів 11-х класів та їхніх батьків взяти участь в акції "Випускник" за участю вищих та професійно-технічних навчальних закладів.

Захід відбудеться 26 вересня 2013 року за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 2 і триватиме з 10.00 до 15.00 год.

Учасниками заходу будуть 26 вищих та професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини, Києва (Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Національний університет "Києво-Могилянська академія", Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Львова (Національний університет "Львівська політехніка") та Луцька (Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки).

Випускники шкіл зможуть також дізнатись про можливість здобуття освіти за кордоном та умови зарахування на військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Під час акції можна буде отримати інформацію про послуги служби зайнятості та консультації фахівців-профорієнтаторів, пройти тестування з метою професійного самовизначення, ознайомитися із рейтингом навчальних закладів та професій.

Вхід вільний.

Довідки за телефоном: 26-58-36 (відділ активної підтримки безробітних) Рівненського міського центру зайнятості.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.