Суд щодо скасування рішення Рівнеради про "таємні голосування" відбудеться у жовтні

Не дивлячись на думку скептиків, що звичайний громадянин Рівного не має відношення до регламенту Рівнеради, суд все-таки відкрив провадження по справі. Засідання призначене на 2 жовтня, - повідомив на сторінці групи "Рівненщина політична" в соцмережі Facebook рівнянин Дмитро Якимець.

Нагадаємо, що Дмитро Якимець 20 вересня цього року зареєстрував позов до Рівненської міської ради щодо скасування рішення про "таємні голосування".

- Це з хороших новин. А з поганих - суд НЕ зупинив дію рішення міськради про таємні голосування на час судового розгляду. А так хотілося щоб завтра, 26 вересня 2013, на сесії НЕ відбувся ТАЄМНИЙ дерибан землі...

Однак, я впевнений, що серед депутатів є багато людей, які розуміють усю дикість та безвідповідальність прийняття рішень Рівнеради у таємному режимі. Тому закликаю депутатів міськради 26 вересня запобігти несправедливості і внести на початку засідання пропозицію про поіменне голосування УСІХ питань порядку денного через систему "Рада", - написав рівненський громадський діяч.

Нагадаємо, що під час сесії Рівнеради 26 вересня повинні в черговий раз повернутись до розгляду скандальних земельних рішень.

Коментарі

Мне извесно, что сесия которая идет и будет продолжена 26 идет в поименном режиме.ПИАРЩИКИ.Мне это подтвердили 2 депутата

$20 000 отримати за діляночку і "провались ти чортів острів!" разом з Турчиновим(котрий не дізнається як хто голосував)... Ну а ти- молодець!!!! Респект і уважуха!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.