У Рівному потрібна допомога клоунам-лікарям

Ми існуємо для того, щоб дарувати радість іншим – так говорять про себе рівненські клоуни-лікарі.  Вони – люди, які лікують важкохворих людей із допомогою посмішки та гарного настрою.

У кожного з них своє життя, клопоти, переживання. Але тільки клоуни переступають поріг лікарень все це переходить на другий план, адже попереду одне – допомогти важкохворій дитині відчути краплину радості та любові, які пригнічені атмосферою лікарні. Така місія як на мене найблагородніша. Але інколи допомога потрібна і тим, хто дарує свято…

Нещодавно на Рівненщині відбулась "Друга школа лікарняних клоунів".  Учні пройшли усю школу і тепер "рвуться" до лікарень із хворими дітками, але як виявилось, є деякі перепони.

 - У нас успішно пройшла друга школа лікарняних клоунів, - говорить заступник голови правління БФ "Скарбниця надії", Мар'яна Рева. - Маємо десяток хлопців та дівчат, які хочуть йти в дитячі лікарні Рівного розважати малечу. Але існує один нюанс - нашим клоунам-лікарям необхідний одяг - до 10 звичайних білих лікарняних халатів хорошої якості. Якщо у когось такі є -  приймемо радо у подарунок.

Як тільки у клоунів-лікарів будуть халати, їх необхідно буде  розмалювати, розшити, вишити. Благодійники сподіваються знайти майстринь (або майстрів), які вміють шити-вишивати і допоможуть їм.

 - Одразу зазначу, що шити дешевше,бо фарба для тканини дорога. Хоча, якщо хтось подарує нам таку фарбу - також використаємо її. Дякую усім небайдужим, які відгукнуться на наше прохання - зазначила пані Мар'яна.

Як на мене, таке прохання не можна залишити поза увагою. Кожен з нас може із допомогою  клоунів-лікарів передати частинку доброти хворим діткам. Тому не залишаймо це повідомлення від "лікарів"поза увагою; адже добро опромінене тобою, до тебе повернеться неодмінно.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.