Мер Рівного подарував своїй школі звукову апаратуру

Сьогодні, 25 вересня, навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей" № 12 святкує річницю – 50-ти річчя. З цієї нагоди відбулись урочистості у Рівненському облмуздрамтеатрі.

Школа була збудована в 1963 році, а у 2008 році було здійснено реорганізацію школи в навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей" № 12 Рівненської міської ради. За 50 років школа здобула безліч нагород, серед яких "Найпрестижніший заклад освіти за незалежним голосуванням засобів масової інформації", а також лауреат конкурсу "100 найкращих шкіл України" та багато інших почесних нагород.

- Сьогодні 12 школа – це велика родина, яка складається з 1712 учнів, їх батьків та 150 вчителів, а також випускників. Ми крізь роки пронесли і зберегли традиції. Успіх учнів – це результат великої клопіткої праці вчителіві батьків, - сказала директор НВК №12 Вікторія Юріївна Лагодюк.

Аби привітати вчителів та учнів, на свято завітав міський голова Рівного Володимир Хомко, заступник міського голови Галина Кульчинська та начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець.

- Я закінчив цю школу у 1974 році і в наступному році ми зі своїми однокласниками святкуватимемо 40 років після закінчення школи. Школа №12 - найбільша школа в регіоні та одна з найпрестижніших шкіл Рівного. 50 років – це дуже мала дата, це юність для школи. Хочу подякувати всім педагогам і вчителям, від вас залежить наше майбутнє, - сказав Володимир Хомко та вручив директору школи сертифікат на 30 тисяч гривень на придбання звукової апаратури.

Свої подарунки для рідної школи підготували також творчі колективи, які танцями і піснями привітали учнів та вчителів в честь 50-ти річчя школи.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.