На Рівненщині думають про знищення "Чортового колеса"

На території Рівненської області встановлено 12 атракціонів з підвищеною небезпекою. Один з них – у Кузнецовську. Атракціон "Круговий огляд-М" введено в експлуатацію ще у 1992 році. Спершу атракціоном опікувалось місто, згодом його передали в оренду одному із місцевих підприємців. Втім, вже декілька років поспіль так зване "Чортове колесо" не працює. Тим часом деталі атракціону ржавіють, розвалюються, псуються, або ж і взагалі зникають.

Наприкінці серпня 2013 року до міста для оцінки технічного стану атракціону "Круговий огляд-М" та визначення подальшої доцільності та можливості його безпечного використання запросили ДП "Рівненський експертно-технічний центр". Під час обстеження фахівці центру перевірили наявність і ведення технічної документації з безпечної експлуатації механічних атракціонів та питань охорони праці, технічний стан механічних атракціонів, а також умови щодо забезпечення власниками безпечної експлуатації атракціонів. Висновок експертизи невтішний: кузнецовський атракціон "Круговий огляд-М" знаходиться в несправному стані та не може бути допущений до експлуатації, розповідає сайт Кузнецовська.

Чи візьме знову місто на себе таку величезну та затратну відповідальність, як утримання атракціону, покаже час. Думки ж кузнецовців з даного приводу, як завжди, кардинально різняться.

Як би там не було, очевидно, що прийшов час так чи інакше вирішувати подальшу долю кузнецовського атракціону "Колесо огляду". Тож наразі це проблемне питання знаходиться на розгляді профільної депутатської комісії, і, вочевидь, найближчим часом буде винесено на розгляд сесії Кузнецовської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.