У дитсадках Рівненщини створюють додаткові місця

Цьогоріч дошкільнятам Рівненщини вже створили більше 600 місць у садках. Водночас до кінця року вирішать проблему батьків ще понад тисячі маленьких краян. Так, заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов поставив завдання керівникам районів і міст відкрити нові дитсадки або ж групи для 1257 дошкільнят.

Зокрема, в кожному місті та селі є план-графік відкриття нових садочків або ж груп в уже існуючих. На їх створення виділені бюджетні гроші, тож задля вирішення проблеми батьків, розширюють діючі заклади, закупивши в них додаткові меблі, обладнання та іграшки. Крім того, в селах із позитивною динамікою народжуваності реконструюють дитсадки, що простоювали роками.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, найбільше додаткових місць цьогоріч запланували створити в Сарненському, Березнівському та Млинівському районах – 185, 180 та 174 відповідно. Також по майже півтори сотні нових малюків охоплять дошкільною освітою в обласному центрі та Рівненському районі, а також по сотні – у Демидівському, Дубенському й Костопільському. 

Коментарі

Діточки - наше все! Тому кроки, які влада робить зараз у напрямку покращення дошкільної освіти, обов"язково виправдають себе у майбутньому!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.