На Рівненщині відсвяткували свято Суккот

Міська громадська організація "Рівненська єврейська громада" разом з Рівненським обласним благодійним фондом "Хесед Ошер" щорічно влаштовують святкування цього важливого для єврейського народу свята. Так було і цьогоріч.

Повернувшись трішки до історії свята, зазначимо, що єврейське свято  Суккот, розпочинається на 15-й день нового року і продовжується 7 днів. Це час, коли землероби, завершивши збір урожаю  можуть відпочити до перших дощів.

Цього року усі заходи присвячені святу були влаштовані для підростаючого покоління, оскільки саме на них покладено обов'язок збереження традицій пращурів.

Для трьох вікових груп впродовж перших трьох днів свята було влаштовано творчо-пізнавальні заняття. Вони включали в себе вивчення історії, традицій святкування Суккот, виконання заповіді "Арба а-миним", а також майстер-класс по побудові символу свята – шатра сукке.

Окрім цього, Рівненська релігійна єврейська громада провела своє святкування Суккоту - у центрі міста, біля синагоги, Раввином Рівного Шнеуром Шнеерсоном був побудований великий шатер, де кожний єврей міг виконати заповіді свята.

-  Звичайно, що не всі традиції можна виконати, - наприклад, погодні умови не дозволяють нам жити 7 днів у Шалаші, але у перший та останній дні свята Раввином була проведена велика трапеза для членів громади з виконанням усіх заповідей свята, - розповіла керівник відділу культурно-просвітницької БФ "Хесед Ошер"  Єфименко Дарія .

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.