Скандальна земля на вулиці 16 Липня, 31-А залишається у власності рівнян

На сесії Рівнеради знову розглянули питання про привабливу земельну ділянку на вулиці 16 Липня, 31-А. Це питання рівненські обранці "футболять" вже більше року, побоюючись того, що через роздачу землі в центрі міста з Рівного зроблять "Шанхай". Водночас, відповідно до грандіозного проекту "Міленіум Плаза", в цьому районі передбачене будівництво об'єктів, які мають стати окрасою міста, покликані забезпечити дозвілля для рівнян тощо.

На думку депутатів, тільки-но ця земля перейде у приватну власність, старий аварійний будинок, розташований на ній, буде знесений, і там "виросте" черговий торгово-офісний центр на поталу місцевому бізнесу. У свою чергу, адвокат родини Мамчурів, які претендують на цю ділянку, озвучив інформацію про те, що зважаючи на поіменне голосування, тих депутатів, які не проголосують за надання цієї землі, буде притягнуто до юридичної відповідальності, що викликало бурхливий сміх в міських обранців.

Депутати вирішили поставити на голосування це питання із формулюванням "Надати всього 10 соток на вулиці 16 Липня, 31-А". У підсумку, його не "провели": "За" відведення цієї ласої земельки проголосували 26 депутатів, "Проти" - 5, "Утримались" - 3, "Не голосували - 10".

Для відведення цієї землі не вистачило голосів всього двох депутатів (потрібно мінімум 28). Тож відповідно до закодавства, після відмови Рівнеради це питання може бути розглянуте на сесії не раніше ніж через 1 рік після відмови.

Ключові слова: 

Коментарі

Прикольно змінилась позиція Р. Греська, який отримавши на вул. Київській під садівництво ділянку для своєї доньки зрозумів, що люди (Мамчури) мають право отримувати землю і у власність і в оренду, і даже з порушенням законодавства.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.