Із 67 земельних ділянок для "садівників" Рівного роздали лише 20

Сайт "ВСЕ" вже писав про безкоштовне виділення земельних ділянок "під садівництво" тим рівнянам, які мають професійно-родинні зв'язки із депутатами Рівнеради. Отримати ласі шматочки землі виявили бажання 67 добровольців. Тож сьогодні ці питання розглянули на сесії Рівнеради. І комусь поталанило більше, а комусь - менше.

Двадцятка добродіїв, які захотіли посадити розкішні "сади" на вулиці Київська, таки пощастило. Серед них, зокрема, - батько співака і депутата облради Олександра Івашинюти (Сашка Невже), дочка начальника управління Держкомзему у Рівному, депутата Острозької міської ради від Партії регіонів Романа Греська Наталія Фролова, донька керівника міської організації ВО "Батьківщина" Марії Конощук Наталія Доліновська.

Водночас, тим, хто хотів вхопити земельку в районі вулиць Погоринської-Федіна у районі Басів Кут, поталанило менше. Їхнє питання міські обранці більшістю голосів зняли на довивчення. Цілком ймовірно, що вже на наступній сесії Рівнеради вони отримають позитивне рішення і нарешті зможуть вкинути паростки фруктових дерев до святої і дорогої рівненської землі. За перебігом роздачі земельних ділянок й надалі пильнуватиме сайт чесних новин "ВСЕ".

Див. також Впливові "садівники" Рівнеради: хто претендує на безкоштовну міську землю?

Коментарі

Не варто судити людину, Бог вас буде судити......

Да видно не можна простій людині землі мати. А такий патріот крепкий! Не має в нас справедливості.

Бідненькі, мабуть хлібчика не будете купляти і маслечка, а все гроші на документацію будете збирати, ох і бідні ви, які ж у вас проблеми почалися..

ваша донька може записатися в чергу і згідно черги отримати ділянку, а якщо небажає згідно Конституції і законодавства то нехай придбає газету з оголошеннями, так само і помічники депутатів. Закон один для всіх...

Та не отримали ми ще цієї землі. Нам, тільки, дали дозвіл на виготовлення землевпорядної документації. Тепер у нас проблема - де взяти гроші на виготовлення цієї документації. Вам всім добре, бо у вас немає такої проблеми.

А якщо людина проста, а не помічник запорожця чи його родичка то що землі не можна мати?? А ще каже що він патріот і борець за правду...ганьба.

Так дочка ж у нього бідова, на державній роботі десь в суду,здається, вкалує,як раб на галері....

Там де зачіпаються власні інтереси, великі патріоти-опозиціонери-депутати швиденько залишають свої ролі і працюють по схемі "заграбастати". От вся сутність депутатів, які захищають лише власні інтереси...
Звичайно, що можна і доньці і помічнику, але спочатку дайте студенту, який не має житла, багатодітній родині... Ой, пане Юрію Запорожцю, я ж забула - ви з цього нічого не будете мати... А як нічого за рахунок народу не хапнути, то навіщо депутатом бути? Правда ж?

Юрій Запорожець, голова фракції "Батьківщина":
Щодо звинувачень у тому, що у числі претендентів на ділянки під садівництво є родичі і помічники депутатів нашої фракції. Якщо мені й відомі такі факти, то коментувати їх я не буду. Втім, приміром, якщо у мене є доросла донька, то хіба вона не має права скористатися правами, наданими їй Конституцією і законодавством, і звернутися за отриманням землі? Чи помічник депутата, який працює на громадських засадах, хіба не має права це зробити?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.