Депутати Рівнеради заледве зібралися після смачного обіду

Після обідньої перерви депутати Рівнеради не змогли зібратися в достатній для легітимного її проведення кількості. Міський голова Рівного щохвилини просив депутатів із різних фракцій видзвонити своїх колег із проханням пришвидчитися або ж з'ясувати, чи будуть вони присутні на сесії. Навіть озвучував можливість завершення пленарного засідання достроково. Вочевидь, обід міських обранців виявився настільки смачним, що вони не змогли себе вчасно підняти для того, аби прийти до сесійної зали, щоб попрацювати для своїх виборців.

Тож поки депутати збираються, пан Хомко дозволив усім бажаючим виступити перед депутатами. Точніше перед тими, хто із них залишився. Першим до слова попросився афганець-безхатченко Іван Кур'ята і його брат близнюк із проханням надати їм квартиру.

Потім до мікрофона підійшла голова громадської організації "ГРАД" Лілія Москальова та зачитала звернення від імені десятка громадських організацій, у якому йшлося про забезпечення участі громадськості у діяльності органів влади з правом дорадчого голосу для забезпечення їх більшої ефективності, про розподіл землі і комунального майна, а також поіменне голосування в Рівнераді.

По тому до депутатів звернулися представники ініціативної групи "Захистимо Рівне", які вкотре узялися мотивувати міську владу щодо недопущення дерибану земельних ділянок. В тому числі в контексті захоплення рестораном "ЛІОН" паркової землі та наявності фактів узаконення захоплених земельних ділянок у м.Рівне за допомогою місцевих чиновників. За вимогою громадянського руху, облаштований літній майданчик поруч із рестораном має бути демонтований, а на його місці обладнано територію для сімейного відпочинку рівнян.

Коментарі

Ось такі в нас депутати ліниві. Роботи робить не хочуть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.