Нардеп-свободівець від Рівного відмежувався від регіонала з яким працював на виборах

Під час сесії Рівнеради, сьогодні 26 вересня, виникла скандальна дискусія щодо ресторану «Ліон». Народному депутату-свободівцю Олегу Осуховському безпартійний депутат міськради Анатолій Чугуєвець дорікнув дружбою з Сергієм Мусевичем.

 

Нардеп відкинув закиди в дружбі з Сергієм Мусевичем і заявив наступне:

- Я бачу, що тут дуже часто згадується моє прізвище. На моєму прізвищі народного депутата деякі люди хочуть пропіаритися. Щодо Мусевича, відповім: він не є моїм другом, не є моїм помічником та членом партії «Свобода». З ним я спілкуюся як із Чугуєвцем та іншими людьми.

Ми би повірили народному обранцю, якби не кілька фактів. Зокрема, Мусевич разом із іншими свободівцями у цьому році святкував день народження Олега Осуховського в одному із Київських ресторанів. Мабуть звичайним людям, не друзям, не помічникам і не однопартійцям дуже легко потрапити на день народження народного депутата.

З ліва направо: свободівець Юрій Осіпчук, регіонал Сергій Мусевич, помічник нардепа Роман Петролюк, Олександр Аронець і депутат міськради від "Свободи" Володимир Валявка

Також Сергій Мусевич неодноразово був помічений в оточенні свободівців і ці фото є доступними у його соціальній мережі.

Регіонал Сергій Мусевич та свободівці Анрій Мохник, Віталій Мігулько та Андрій Бортнік

І на останок, за даними сайту Центральної виборчої комісії, регіонал Сергій Мусевич був офіційним спостерігачем Олега Осуховського на парламентських виборах 2012 року.

Невже на таку важливу справу, як вибори до Верховної ради беруть випадкових людей? Чи можливо народний депутат щось не договорює?

Коментарі

Мусевич, вже рулить не тільки регіонами, а все зробив, щоб мамотючка свалила з свободи.

За Мігулько можу сказати просто. Чоловік прийшов в партію коли рейтинги були майже на нулю. Відрізнявся від Бортника тим, що завжди був там де ПОТРІБЕН і допомагав побратимам як міг ( влаштовував студентів на роботу, відправляв дітей сиріт на море і так далі ). Мігулько ніколи не випрошував посад чи преференцій на відміну від Бортніка (відомий попрошайка в партії). Віталій навіть відмовлявся від участі в місцевих виборах (не хотів балотуватись) і я це добре пам'ятаю. На рахунок відповідальності то хто хто, а Мігулько ніс відповідальність за все до чого брався. Так що не варто ставити в один ряд Віталія Мігулько і Андрія Бортника. То різні люди.

Не мимоходом, а в готелі Україна м.Київ. День народження Олега Осуховського. Можу поіменно назвати всіх хто там був. І що саме цікаве, бойовики від ПР також були запрошені Осуховським на день народження.

А Мусевича хтось боїться. І скоро ми дізнаємося чого. Цікаво, хто поставив на Сержа і для чого? І взагалі навіщо людині Клюєва вибори?

Ти що дибільне? Тобі ж сказали - ПРОТИ голосували. Роздруківка все покаже, чи ти не знає,що це таке, обмежений?

Аяяяй, це ж 40 ділянок по 10 соток, чи це мало для сволоти

Клоун, Свобода голосувала проти. Тому і питання провалилося. А хто був ЗА побачимо в понеділок, буде роздруківка.

А ще запитайте в Олежки, чому його клоуни не заперечували проти виділення Флагману 4 га і навіть голосували за?Чи це не крадіжка земель міста?

А що тут дивного, сволотівці і ригіонали мають на меті створення однопартійної диктатури. На цей час перші допомагають другим. В Європі вони навіть в одних приміщеннях працюють, курує цю роботу брат Обсцуховського http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2013/09/25/6998490/ Це тут вони імітують антагонізм

"Прибыла в Одессу банда из Ростова"

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.