Хомко погрожує достроково закрити сесію Рівнеради

Сесія Рівнеради завершується, депутатам залишилося проголосувати кільканадцять питань порядку денного. Проте, зважаючи на невелику кількість міських обранців (36 з 54-х), що пообіді вирішили продовжити роботу в сесійній залі, деякі питання не отримують достатньої кількості голосів, бо депутати "сплять". Це питання, які пройшли відповідні комісії без зауважень і за всією логікою речей мали б бути підтримані депутатами. 

Водночас під час голосування частина із них просто не натискають кнопки "За", "Проти" чи "Утримаюсь". а отже питання відхиляються через те, що депутати "Не голосували". Нагадаємо, для того, щоб проголосувати "За", депутатам Рівнеради слід віддати мінімум 28 голосів. 

Мер Рівного Володимир Хомко декілька разів висловлював недовіру результатам голосування і ставив їх на переголосування. Також він пригрозив депутатам, що закриє сесію достроково, якщо вони не зберуться з думками і не допрацюють по совісті. А це значило б, що за таким сценарієм міським обранцям довелося б іще раз збиратися на чергове пленарне засідання Рівненської міської ради, щоб доголосувати кільканадцять так званих другосортних питань. Нині депутати хоч і кволо, але все ж взялися за пульти для голосування. Є підозра, що сьогоднішнє засідання все ж завершиться без сюрпризів.

Ключові слова: 

Коментарі

Встидалися б, зробили беспредел з нашої міської ради і не встидно їм, краще побилися б там.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.