Рівнянин торгував людьми і переховувався в Іспанії

Рівнянин, який торгував людьми переховувався певний час в Іспанії, але вже у 2012 році його було затримано іспанськими компетентними органами та видано правоохоронцям України, розповідає страший  прокурор прокуратури Рівненської області з міжнародно-правових доручень Раїса Приходько.

В підсумку апеляційним судом Рівненської області постановлено новий вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням 44-річного мешканця міста Рівне у вчиненні злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми та незаконним обігом наркотичних засобів.

Загалом, чоловік переправив за кордон 13 українських жінок. Там жінки і дізналися, працюватимуть не адміністраторами чи покоївками, а займатимуться проституцією, - розповіла Раїса Приходько.

За результатами судового розгляду Рівненським міським судом від 17.04.2013 міру покарання чоловіку було обрано у вигляді 3 років позбавлення волі із конфіскацією половини належного йому майна. Проте, враховуючи м’якість призначеного покарання, державний обвинувач подав на вирок апеляційну скаргу, розглянувши яку суд апеляційної інстанції призначив міру покарання значно суворішу — позбавлення волі строком на 6 років з конфіскацією майна, інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.