На Рівненщині закрили кордон через чуму

Такі заходи запровадили через випадки захворювання свиней на африканську чуму у Республіці Білорусь. Тож нині на Рівненщині проїзд транспортом дозволено лише на міжнародних пунктах пропуску. Натомість місцеві – в Перебродах Дубровицького та Вичівці Зарічненського районах – для автомобілів закрили, доповіли першому заступнику голови облдержадміністрації Анатолію Юхименку на засіданні обласної протиепізоотичної комісії.

Водночас на міжнародних пунктах пропуску встановили дезінфекційні бар’єри. Також там працюватимуть дезінфектори. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, громадян та транспорт при перетині кордону зі сторони Білорусі ретельно перевірятимуть, вилучаючи та знищуючи при цьому продукти тваринництва. Обмеження вводиться з метою недопущення занесення в область збудника африканської чуми, зауважив Анатолій Юхименко.

Задля цього зобов’язав усі відповідні служби якісніше та злагодженіше працювати у карантинний період. Також посилити контроль за ввезенням в область свиней і продуктів тваринного походження з інших регіонів. Разом із тим, за дорученням Анатолія Юхименка, на Рівненщині проводитимуть роз’яснювальну роботу з населенням щодо профілактики захворювання домашніх тварин.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.