На Рівненщині надають адмінпослуги у всіх поштових відділеннях

Нині працівники "Укрпошти" готові допомогти отримати посвідчення учасника війни, ветерана праці чи члена багатодітної родини, повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. За його словами, у поштовому відділенні також можна оформити заявку на субсидію, або ж на одержання відповідної державної допомоги. До того ж швидко, комфортно та без черг.

Адже необхідні адмінпослуги люди можуть отримати в усіх 448 відділеннях поштового зв'язку Рівненщини. Відтак, за довідками селянам не потрібно їхати в районний чи обласний центр і витрачати час та гроші на дорогу, зазначив Анатолій Юхименко.

Так, консультацію та роз’яснення можна одержати у приміщенні поштового зв’язку. А мешканці віддалених населених пунктів, а також пенсіонери, інваліди та ветерани війни можуть замовити послугу додому. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, для цього потрібно попередньо зателефонувати до найближчого поштового відділення, або звернутися до листоноші. Нині за посередництвом пошти можна отримати 25 видів адмінпослуг, втім в області працюватимуть над розширенням переліку послуг, аби максимально допомагати краянам, підсумував Анатолій Юхименко.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Приємно читати , коли простий народ щиро із похалою відзивається про владу, значить влада щось і робить, якби її і не заважали "патріоти", які тільки вміють кричати і сваритися між собою.

Це дуже добра новина! Приємно, коли Влада розуміє, що потрібно народу!

Владу обирає народ. І коли влада працює для народу - країна рухається вперед.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.