За динамікою розвитку Рівненщина в п’ятірці лідерів

У столиці оцінювали роботу всіх областей, а також міст Київ і Севастополь. Зокрема, враховували економічний розвиток регіонів, інвестиційну та інноваційну діяльність, стан державних фінансів, споживчого ринку, житлово-комунального господарства, захисту прав дитини, населення і ринку праці, а також рівень злочинності.

За динамікою розвитку Рівненщина випередила всі області України і посіла четверту сходинку загальнодержавного рейтингу, поступившись лише Києву, Севастополю та Автономній Республіці Крим.

За підсумками піврічної роботи наша область піднялася на п’ять позицій – із дев’ятого на четверте місце. Найвідчутнішою, зокрема, є динаміка за напрямом "Захист прав дитини" - плюс вісім позицій, про це пише comments.ua.

Коментарі

Вона не сон бачила , а реальність. Люди бачать справді зміни на краще в суспільстві, влада працює поки опозиція воєю за престол керівника апаздиції.

Це Вікторія так пожартувала. Мабуть добрий сон бачила і повірила в нього.

Ця інформація не може не тішити! Будемо сподіватися, що далі буде тільки краще! Тому що видно, що влада діє, а не розводить балачки та мітинги...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.