На Рівненщині школярі організували флешмоб на дорозі

Школярі двох сіл Рівненщини — Бабина (Гощанського району ) та Користь (Корецького району) стояли над трасою із знаками обмеження максимальної швидкості до 40 кілометрів. Діти хотіли нагадати водіям, що вони проїжджають через їхні села на значній швидкості і можуть не помітити когось зі школярів на дорозі.

Організував такий флешмоб Фонд сприяння безпеці дорожнього руху спільно з Європейським банком реконструкцій та розвитку, чиї представники нині приїхали на Рівненщину. В Україні вони запроваджують програму «Безпечні села» та «Безпечні міста». Школярам та їх батькам, вчителям, а також водіям гужового транспорту роз’яснюють, як потрібно безпечно поводити себе на дорозі. Окрім того, школярам роздають світловідбивні елементи: жилети, кепки, браслети чи рефлектори (невеликі квадратики, які можна чіпляти до одягу).

Попередньо такі акції представники програми проводили зі школярами Житомирщини. Також вони зустрілися із перевізниками області та інспекторами ДАІ. З останніми домовлялися про активну співпрацю, пише «Рівне вечірнє».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.