В соціальних мережах з'явилась "група анонімних депутатів" Рівненської міськради. ФОТО

 

У соціальній мережі "Фейсбук" з'явилась "Група анонімних депутатів". Це своєрідна реакція громадських активістів на події які стались у четвер, 26 вересня, на третьому плленарному засіданні чергової сесії Рівненської міської ради.

 

Нагадаємо, що скандал розгорівся навколо питання про безкоштовне виділення 67 земельних ділянок у Рівному. У списку претендентів на міську землю виявились родичі та люди близькі до депутатів Рівнеради та чиновників різного рівня.

Окрім того скандальним була й сама процедура голосування. Після внесення змін до регламенту міської ради, фактично всі голосування депутатів відбуваються в режимі, коли ніхто (окрім хіба міського голови Володимира Хомка і технічного персоналу, який обслуговує систему голосування "Рада") не може знати як проголосував депутат. На табло виводиться лише загальний результат: "за", "проти", "утримались".

Попри резонанс у місті і суспільний розголос навколо цих питань, депутати все ж проголосували в "закритому" режимі і віддали безкоштовно у власність 20 з 67 земельних ділянок. Решту 47 відправили на "доопрацювання". А це означає, що питання знову може бути винесене на найближчу сесію Рівненради. Не виключено, що міські обранці свідомо в такий спосіб відсунули розгляд питання, щоб мати можливість все ж "протягнути" виділення землі, як тільки вщухне скандал. Або ж взагалі розділити це питання на 5-7 пунктів і "НЕПОМІТНО ПРОГОЛОСУВАТИ" впродовж кількох сесій.

Повертаючись до "Групи анонімних депутатів" - то це серія листівок у стилі "УВАГА! Їх розшукує...". На листівках зображені міські депутати, обрані в мажоритарних округах, які проголосували за "закрите голосування.

У "Групі" представлені депутати майже з усіх фракцій присутніх у Рівнераді: Партія регіонів, ВО "Батьківщина, депутатські групи "Рівне" та "Рідне місто". Також на листівках вказано номер округу по якому обирався депутат. А під фото, в соцмережі, зазначено перелік вулиць і будинків, які входять до округу.

Так на свою персональну листівку "заслужили":

ВО "Батьківщина": Юрій Запорожець, Володимир Зиль,Андрій Боровик, Валентин Демчук, Едуард Галайчук, Любомир Гладун, Андрій Грещук, Володимир Грудницький, Микола Радько, Ірина Виноградова, Лариса Зелінська;

Партія регіонів: Володимир Коваленко;

Депутатська група "Рідне місто": Артур Хорхолюк, Сергій Васильчук;

Депутатська група "Рівне": Олександр Чубай.

Ну й завершує цей список міський голова Рівного Володимир Хомко.

За словами авторів "листівок", це лише перший крок. Листівки планується надрукувати та розповсюдити на округах де обирались вищезгадані депутати. Пізніше такі ж "листівки" отримають депутати які пройшли до міськради за партійними списками і виявились єпричетними дол запровадження закритості роботи Рівнеради та безкоштовної роздачі земельних ділянок.

Коментарі

Володя ти став такий популярний. Дай автограф для твоєї фанатки

Оце чувак лохонувся!:-) ще б на маму з татом чи дружину взяв!)

Привіт! Та перебільшують, нічого я не рулю. У нас у фракції всім "заправляє" Юрій Запорожець. А я його помічник. Справи не дуже. Хотів собі будуватися, а тут деякі "діячі" палки в колеса вставляють :(. Провалили питання моє по Погоринський. Ну воно не зовсім моє. Там ще 15 колег по фракції Батьківщина. Але нічого. Ми з колегами ухвалили нещодавно дуже прикольні зміни до регламенту. Тому незабаром буду реєструватися на форумі "budforum.if.ua".

Вова це твоє найкраще фото. Возмужав. Просто давно тебе не бачила. Як справи? Кажуть люди що ти трохи рулиш?

Не може, а точно! Ви ще не чули?? Весь Фейсбук шумить! Знайшли на кого Зиль оформив свою ділянку на Погоринський-Федіна. Цей молодий "садовод" не довго думаючи взяв за підставну особу свою офіційну помічницю депутата міськради - Іщишину Вікторію Олександрівну ( №41 у списку садоводів Погоринська -Федіна 10 соток). Непоганий подаруночок від громади Рівного для свіжоспеченого жениха-Зиля. ГАНЬБА ДЕРИБАНЩИКУ!!!

Може і дали рвануть діляночку на Погоринській, але Зиль там точно не начальник! Його фото мабуть просто потрапило до рук авторів статті не в той час не в тому місці! :-)

Да прикольна ситуація вийшла, видно що діє правило-кожен а має свою ціну.

Фотка Зиля на заставці. Це означає ,що Зиль очолює це зрадницьке кубло садоводів? Зиль, признавайся -рванув для себе любимого діляночку ?

10 років назад була така політика з розділом землі і на сьогодні нічого не змінилось.

Не бреши кажете? Вона бідна в тюрмі. А втюрьму її посадили за що ? А місця в списках продавав хто? Юля особисто в 2010році ручалася за цих опозиціонерів. Молиться електорат на ту Юльку як комуністи на Леніна.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.