Про Рівненщину говорили в Астрахані

В Астрахані розповідали про туристичні принади Рівненщини. Там розпочав роботу міжнародний культурно-туристичний форум Прикаспійського співробітництва. Окрім російських регіонів, учасниками форуму стала Німеччина, Словаччина, Іран, Казахстан та Україна, яку представила і Рівненщина. Про це йдеться у повідомлення на сайт Рівнненської ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов презентував присутнім проект, який на сьогодні став іміджевим. Тим більше, «Волинь туристична», об’єднує декілька регіонів. На сьогодні це чи не єдиний кластерний проект у своїй галузі, прокоментував Олексій Губанов.  Він цілісно представляє туристичний потенціал відразу 5 областей: Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Житомирської (свого часу Історична Волинь займала саме цю територію). Таким чином вдалося створити повноцінний туристичний продукт, який здатний конкурувати на всеукраїнському рівні з такими брендами, як Карпати, Одеса, Львів, Київ, Крим.

Окрім того, проект дав поштовх для відновлення вже існуючих і створення нових  туристичних об’єктів. Зокрема, нині на Рівненщині працюють над відкриттям музею І світової війни, який діятиме на базі унікальної оборонної споруди часів Російської Імперії – Тараканівського форту.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.