Сайт "Українська правда" захищатиме посол США

У серпні цього року, до Києва прибув новий посол Сполучених штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтт. Він залишатиметься в країні до кінця президентської кампанії 2015 року. Своє перше інтерв'ю українським ЗМІ пан посол дав в редакції інтернет-сайту "Українска правда" і пообіцяв свою підтримку у спправі захисту свободи слова в Україні.

- Це перше медіа в Україні, яке я відвідав з початку своєї місії. І головна причина, чому я вирішив зробити цей крок - це бажання підтримати свободу слова в Україні і, зокрема, "Українську правду" у зв’язку з тиском, який в останній час здійснюється на редакцію сайту, - сказав Джеффрі Пайетт на початку інтерв'ю в редакції "Української правди".

Нагадаємо, що нещодавно в інтернет-просторі з'явився "клон" "Української правди" під назвою "Українська кривда". Пізніше в різних містах України з'явилось друковане видання "Українська правда", яке не має жодного віддношення до інтернет-сайту УП.

У цей же період невідомі хакери атакували й рівненський сайт "ВСЕ", а на адресу редакції прийшов лист з вимогами. Пізніше, на "Українській кривді" з'явився матеріал зі спробою дискредитації інтернет-сайту. Подібні випадки з українськими ЗМІ стають дедалі частішими, що вочевидь привернуло увагу до проблеми захисту свободи слова в Україні.

Заява посла США Джеффрі Пайетта, щодо "Української правди", це перший випадок в Україні, кони свій захист журналістам і інтернет-виданню декларує посол іноземної держави.

Коментарі

Треба не сайт захищати, а яника гнати!

Ну наступили українські правді на горло, а чого журналюги не признаються , хто їх "правду" спонсорують.Хто кине кістку їм то і виконують його забаганки.

"Українська правда" і ще кілька їм подібним, це останні, хто ще опирається режиму Януковича і сім'ї. Прикро що окрім Європи і США до них немає діла самим українцям. У чиї гени намертво в'ївся принцип "моя хата скраю".

Конечно, будет защищать, ведь "Украинська правда" -- это детище США

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.