Від підписання угоди з ЄС виграє Рівненський "Льонокомбінат"

Від створення зони вільної торгівлі з ЄС  найбільше виграє  українська легка промисловість. Про це повідомляє інтернет-сайт "Економічна правда", з посиланням на заяву старшого аналітика Міжнародного центру перспективних досліджень Олександра Жолудя.

За його словами, прогнози експертів одностайні - експорт українського текстилю, швейної, хутрової та взуттєвої продукції може збільшитися у два рази. Як відомо, одним з найбільших виробників текстилю на Рівненщині, є рівненський "Льонокомбінат".

Однак "ця (текстильна - авт.) галузь виробляє невелику частку національного продукту, і її успіх не надто відіб'ється на цілій українській економіці", зазначає Жолудь.

У свою чергу директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський підкреслив: українські виробники текстилю "вже значною мірою інтегровані в європейські ринки і можуть бути прикладом для інших українських експортерів".

За словами експерта, після скасування торговельних обмежень їхні прибутки тільки зростатимуть.

На думку Бураковського, зиск від створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом, отримають виробники харчових продуктів, металу та продукції машинобудування. Адже ці галузі, ймовірно, здобудуть європейські інвестиції, яких їм нині гостро бракує.

"Багато українських галузей, насамперед, машинобудування, потребують інвестицій та нових технологій. Крім того, дуже важко очікувати, що великий бізнес України знайде кредити на модернізацію деінде, окрім як на фінансових ринках Євросоюзу", - зазначив Бураковський.

Коментарі

В любому випадку від підписання наша країна отримає позитив, і не тільки в промисловості, там і ціни на авто, і на деякі продукти тощо. Накінець-то влада та держава дійсно рухається у вірному напрямку.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.