Рівненський активіст зізнався хто його "замовив" для участі в тиску на ресторан "Ліон"

Громадський активіст і один з учасників "Пікніків біля "Ліону" Сергій Терентьєв розмістив у своєму блозі допис, в якому розповів про своє ставлення до проблеми. Та розказав про "замовників", які змусили його взяти участь в акціях повів у своєму блопротесту біля ресторану "Ліон" у парку Шевченка.

 

“Замовний” пост щодо «ЛІОНУ» та вся правда, про те, хто мене замовив

Ситуація навколо закладу «ЛІОН» та реакцією людей на події типова. Аналогічно реагують на незаконні вимоги в садочках і школах, лікарнях і т.д.

Люди бояться, сумно те, що в більшості випадків боятись нічого і нікого, але ж у страху очі великі. З іншого боку плюють на Закон, адже безвідповідальність та безнаказанінсть процвітають.

Дивує реакція «опонентів» та їх аргументи, сьогодні почув два: «ліон» впорядкував територію та «подібних об’єктів» багато, чого до ЛІОНУ причепились? Виходячи з цих аргументів і починаються дурниці про замовлення, хоча – це правда, мене замовили, а правду про те, хто це зробив – читайте в низу допису.

АРГУМЕНТ 1. «Впорядкував територію» і що? Впорядкував для кого? Аргумент безглуздий, адже відповідь очевидна – для свого бізнесу, з цим сперечатись нереально тай проблема в іншому. Міркуймо, якщо незаконне впорядкування це добре, то чому не можна робити й інші справи незаконно? Пригадується мені серіал «ДЕКСТЕР», де головний герой вбиває усіх злочинців, яких поліція не може зловити, це теж добре? Звісно НІ, і щоб це зрозуміти – подивіться серіал. Там дуже добре видно, що зло , яким він намагається зробити добрі вчинки – породжує все нове і нове зло. В ситуації із самовільним захопленням проблема навіть інакша: хтось чинить бізнес на території, яка йому не належить і за яку він не платить (як результат в парку не має людських туалетів, в садочках батьки змушені… і т.д.) Звісно він її облаштував, це ж бізнес. І мовчати не можна, тому, що завтра усі інші облаштують собі майданчики і казатимуть: «ЛІОН же зробив і живе і дозволів ніяких не потрібно.»

АРГУМЕНТ 2. «подібних об’єктів» багато» і що? Це привід мовчати про ЛІОН? Звісно ні. Тай не мовчить ніхто про інші проблеми. Тих кого бачив там сьогодні, окрім ЛІОНА займаються рядом інших питань, тому і цей аргумент та розмови на цю тему – пусті балачки.

Дуже хочеться сподіватись (чекаю перед усім від себе), що ЛІОН не буде першим і останнім, але навіть якби так і сталось, діяти потрібно, адже дії власників не законні.

Дивно, ну чому ті, хто намагається сказати: «нам тут добре, красіво» чи «йдіть до інших самобудів» не розуміють, що подібне «попускательство» призведе зрештою до фатальних наслідків…

І хоча дуже сумно, що влада зайняла позицію злочинної «бездіяльності», та все ж радує, що є небайдужі (журналісти, громадські активісти та просто громадяни), «хата яких не з краю». Це цікавий прецедент для подальших дій на благо громади. За допомогою активістів та з використанням соц.мереж сформований громадський рух «захистимо рівне», який вже зараз вирішує не лише питання ЛІОНУ.

Поведінка власників (частування Рівнян та те, що вони ніяк не перешкоджають (принаймі в час акції) перебувати на території літнього майданчику) свідчить про те, що вони справді знають про незаконність своїх дій.

Для тих, кому подібні акції (символічна висадка дерев, пікнікі та інше) здаються смішними та безглуздими – хочу пояснити, є ще великий шмат роботи поза тим. Починаючи від поширення інформації та залучення небайдужих до скарг, листів у прокуратуру. Ми налаштовані рішуче і я переконаний, що позитивне закінчення близько. Більше того вже зараз є перші результати такого протистояння бізнесу та громади Рівного.

Я думаю, що всі розуміють, що великі справи завжди починаються з малого саме тому беру участь у цьому. Мені не все одно де живу я, та що робиться навколо.

Я не можу описати в пості детально ситуацію з ЛІОНОМ, тому раджу слідкувати за групою у ФБ та почитати матеріали за посиланням (під кожною цифрою, інший матеріал) 12 – 3

Безглуздою мені видається поведінка власників. Занадто багато сказано і зроблено, щоб вірити у те, що випаде сніг, всі заспокояться та весною все можна продовжувати. Також я переконаний, що діалог можливий, але в результаті діалогу має бути врахований інтерес громади, а не бізнесу.

P.S. хто мене замовив проти ЛІОНУ? Терентьєва Богдана та Олеся. Для тих, хто не зрозумів сарказм – це мої діти, їм тут (в Україні) жити, також замовили мене: мій здоровий глузд, совість та небайдужість.

Коментарі

Заголовок шикарний, я вже думав почитаю щось нове для себе. а виявилось що владі знову безпідставно приписують щось не зрозуміле (то я про злочинну "бездіяльність").

чергові пусті слова з вашого боку.

таке враження, що ви бачили мій бюджет і можете аргументувати, що мої діти не достатньо відпочивають, не можете, тому для чого писати такі дурниці?

тепер натсупне:

- брехня та ілюзія, що дітям потрібні гроші;

- брехня та ілюзія, що на якісну освіту потрібні гроші.

Я вже писав і повторюсь ще раз - я не отримую гроші за те, що пишу, це мій вільний час (не вкрадений у дітей).

п.с. Дуже прошу дослухатись: перед тим як писати звинувачення на когось, задайте питання, пошукайте інформацію (я відкритий в соц мережах і можна було все побаичти)

Повірте, дітям потрібні не гроші, а нормальні умови для реалізації своїх можливостей, побідні акції (а ЛІОН не лише один проект яким я займаюсь) допомагають створити умови в майбутньому.

маєте питання чи то сумніви про щастя моїх дітей - давайте зустріенмось, я все вам розповім і покажу в т.ч. своїх дітей ;)

повірте, я знаю, що таке сімя та виховання, не даремно ми вже два роки проводимо сімейний клуб, я пишу статті та записую передачі на радіо на цю тему, вивчаю її постійно, ТОМУ ваші звинувачення про те, де я заробляю та мої ставлення до дітей і те, що їм потріно - геть не вріні.

Подай в суд,чмо!!!!

Шановна, в громадських місцях доступний вайфай усім бажаючим і він може бути один на ввесь район... якщо ви не ознайомлені з азами програмування, то це ваші проблеми, непотрібно знову ж таки, хамити і зводити наклеп на громадян.

Воно ще любить коли його називають ЧЕРВОНИЙ провокатор(мало не Червоний Джон з "Менталіста").Те що воно пише,воно писало на інших порталах ,вже давно.Ви з того часу стали ще гарнішою.НЕ ЗВАЖАЙТЕ!!!!! Інтеллектуальний бомж не заслуговує на увагу!!!!:))))))))))))))))

То ти зайШОВ чи зайШЛА? )) Айпішник же видно, бідолашка. Забуло? ))

Звісно, що є - такою, як і ти. Співчуваю тобі. А відповідати на твої закиди буду тільки на особистій зустрічі. То коли?

По-моєму єдиною особою, яка викладає в інтернет "помиї" і є ваша Світлана. Я зайшла щойно прочитати новини, і мене дуже здивувало те, як головний редактор, відомий журналіст в Рівному може так спілкуватись з людьми. Навіть якщо позиція людей відрізняється від вашої, для чого так ображати їх, безглуздими наклепами... і дійсно, чому пані Світлана нічого не відповіла з приводу прокуратури??? можна зробити висновок, що напевно це правда.

так лірично сказано, що як справжній батько переймаєшся благополуччям своїх діток...то краще працював би десь по-людськи і гроші заробляв для діток, бо сумніваюсь, що вони тобі колись подякують за ці статті, а ось за нормальну освіту та повноцінний відпочинок - однозначно! (або, я можу помилятись і участь у мітингах і подібні статті і є твій основний заробіток)

Дискредитував ти сам себе, я говорю правду на відміно від тебе, а ти пишеш за бабло, так я заганяю салам, а ти бувай здоров і вчися по чесному жити доктор док))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.