На Рівненщині за кошти Світового банку покращили соцобслуговування

В управлінні соціального захисту населення Березнівської райдержадміністрації діє громадська приймальня, де людей обслуговують за принципом "єдиного вікна".

Запровадити новаційний підхід вдалося завдяки співпраці зі Світовим банком, а саме реалізації проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги". Зокрема, відремонтовану громадську приймальню оснастили необхідною технікою та програмним забезпеченням. Відтак, людей обслуговують без черг, надаючи вичерпні роз’яснення з оформлення усіх видів держдопомог в одному кабінеті.

Світлана Сад поспілкувалася з уповноваженою особою із Полянської сільської ради. Фахівець розповіла, що вже обійшла всіх одиноких і немічних селян і запропонувала їм оформити субсидію на газопостачання або ж держкомпенсацію за придбання твердого палива. Вона також запевнила заступницю, що не лише комплектує, а й самостійно відвозить у районне управління соцзахисту необхідні документи, аби максимально спростити людям одержання держдопомог. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, уповноважені особи в сільських радах знають про всі соціальні новації та роз’яснюють людям, на яку посилену держпідтримку вони можуть розраховувати.

Загалом із початку року 356 фахівців Рівненщини вже допомогли майже 64 тисячам краян. Так, вони зібрали необхідні документи та заяви від селян, тож соціально незахищені жителі змогли скористатися гарантованою підтримкою держави.

 

Коментарі

Отак поступово, крокуючи від хати до хати, від села до села, від району до району, дослухаючись до проблем простих людей, і можна побудувати сильну європейську державу.

Це добре , що влада дбає за своїх громадян. Тепер громадянам набагато легше отримати допомогу. І дуже добре, що є такі фахівці які відповідально ставлятся до своєї роботи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.