Проект "Авангарда" у "рівненській пустелі Гобі"

На 1 жовтня заплановано проведення презентації проекту реконструкції стадіону "Авангард". На захід запросили відомих діячів та спортсменів. Однак вже сьогодні відомо, що захід відтермінують.

Разом із обговоренням цієї події, рівняни на своїх сторінках у соцмережі "Вконтакте" прикріплюють відеозапис із головним тренером та президентом луцької "Волині" Віталієм Кварцяним. Останній широко відомий своїми емоційними фразами та виступами під час прес-конференцій.

На відео, яке було записано у 2011 році пан Кварцяний у запалі емоцій, завершуючи півгодинний монолог, зненацька згадав про Рівне.

— Ми прославляємо і Луцьк, і Волинь, нас показують по центральному телебаченню. Переконаний, якщо у місті є футбольна команда, місто живе. Може не бути мосту, універмагу чи перукарні, але якщо є футбол — є життя. А то зараз їдеш через Житомир, таке враження, що там одні білі ведмеді живуть. Івано-Франківськ чи Рівне — для мене це пустеля Гобі. Там ніби все яскраво, магазини блимкають, а життя там немає. Мені так шкода тих людей, які там живуть, життя їхнє настільки жалюгідне в моральному, психологічному, культурному плані, що це не життя, а існування. А ми на Волині живемо, але це наше життя хочуть знищити.

До речі, 29 квітня 2011 року через скрутне фінансове становище та відсутність допомоги з боку місцевого бізнесу та влади "Верес" припинив участь у змаганнях другої ліги та втратив професіональний статус.

Нині стадіон "Авангард", на якому колись виступав "Верес" планують реконструювати за близько 100 мільйонів гривень. Зокрема, пристосувати для занять легкою атлетикою та облаштувати зимовий манеж, щоб він міг працювати протягом усього року. Можливо, після відновлення головної спортивної споруди області у Рівному відбудеться відродження і футбольної команди.

Коментарі

Під час виборчих перегонів, одною з обіцянок О. Осуховського було повернення великого професійного футболу у Рівне. Цікаво чи пам'ятає про це народний депутат чи тепер він, опікуючись проблемами українців у Німеччині, буде підтримувати тамтешню Бундес-лігу?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.