Мер Рівного пообіцяв півмільйона гривень на велоінфраструктуру

У понеділок, 30 вересня у міській раді Рівного за участю міського голови Володимира Хомка відбулось ознайомче засідання робочої групи, яка займається розробкою велоінфраструктури.

- Ми донесли до міської влади інформацію про велотранспорт та велоспорт і свої побажання щодо розробки велоінфраструктури у Рівному. Наша велоконцепція включає чотири програми: створення велопарковок, велоагітація, створення веломережі та створення в’їздів з тротуарів. Найближчим часом ми маємо надіслати проекти, які ми розробили, - розповів велоактивіст та учасник робочої групи Сергій Ковальчук.

За словами велоактивіста, мер Рівного погодився, що створення велоінфраструктури потрібно місту і пообіцяв виділити кошти з бюджету близько півмільйона гривень в рік на впровадження велоконцепції.

Проте за словами члена координаційної ради молодих юристів Оксани Фурманець, цих коштів може не вистачити навіть на якісну розмітку доріг. Координаційна рада юристів допомагає у проведенні серії бесід для всіх учасників руху громадській організації "Спілка велосипедистів Рівного".

- Ми хочемо створити цикл заходів, які дадуть можливість співіснувати трьом основним категоріям учасників дорожнього руху – це пішоходи, велосипедисти та водії, і знайти оптимальні підходи до вирішення основних проблем прихильників велоспорту, - розповіла Оксана Фурманець.

Орієнтовно 9 жовтня громадська організація "Спілка велосипедистів Рівного" організовує флешмоб за участю студентів-юристів та любителів велотранспорту на майданчику біля "Злати Плази" щоб привернути увагу до проблем велосипедистів та зімітувати співіснування учасників руху.

Після цього планується проведення ряду "круглих столів" з метою узгодження дій з органами місцевого самоврядування.

Отож чи виконає мер Рівного свою обіцянку дізнаємось згодом. А тим часом частішають випадки, коли велосипедисти потрапляють у ДТП.

Читайте також: "Чи безпечно їздити у Рівному на велосипеді"

Коментарі

Погляньте на Львів!
Там на грантові гроші багато чого робиться у велоінфраструктурі! Крім того допомагають меценати і міська влада. Активісти на сайті скайскраперсіті можуть спокійно звязуватися з львіянами, і переймати безумовно позитивний досвід. Бо влада одна з розвитком мережі велодоріг не впорається...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.