Рівняни дізнаються про відкритість свого мера

1 жовтня об 11:00 годині представники Громадянської мережі ОПОРА презентують результати дослідження прозорості органів місцевого самоврядування Рівного та розкажуть, яка міськрада України найбільш публічна.

Протягом останніх чотирьох місяців представники мережі ОПОРА та партнерських організацій аналізували рівень відкритості, прозорості та підзвітності міських рад, а саме – трьох основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, виконавчих органів та депутатів.

Аналітики опрацьовували відповіді на запити, контент офіційних веб-сайтів та друкованих видань ради, а також безпосередньо спостерігали за роботою муніципалітетів у 11 обласних центрах України. Загалом «публічність» вимірювалася на основі 200 показників, які пізніше узагальнювалися відповідно до спеціально розробленої методології.

Зважаючи на всеукраїнський масштаб вимірювання, було складено рейтинг міст щодо рівня відкритості й прозорості функціонування органів місцевого самоврядування. Результати дослідження дозволили оцінити і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу.

Захід відбудеться у приміщенні конференц-зали Будинку вчених (вул. С. Петлюри, 17, 2 поверх).

Коментарі

Де відповіді Хомка на наші запитання?Мер все ще думає?

нашого мера не відкривати ,а закривати треба і то чим швидше, тим краще.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.