На Рівненщині створили ще один дитячий будинок сімейного типу

Прийомна родина з Гощанського району створила дитячий будинок сімейного типу. Подружжя Андрія та Алевтини Нарижкіних взяло на виховання чотирьох хлопців – Романа, Павла та двох Віталіїв. Тож нині у великій дружній сім’ї вже семеро діток – троє власних та четверо, позбавлених батьківського піклування.

За словами начальника обласної служби у справах дітей Віктора Марчука, цей дитячий будинок сімейного типу став першим у Гощанському районі та 22-им в області. Водночас лідером за кількістю дитячий будинок сімейного типу є Рівненський район: у 12 таких будинках опікуються 91 дитиною. Загалом на Рівненщині цією формою виховання охопили 156 сиріт, зазначив Віктор Марчук.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цьогоріч створили дев’ять прийомних сімей, відтак, їх в області вже 61. У них виховується 128 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.      

 

Коментарі

Ця сім'я, як і решта сімей, які беруть дітей на виховання - МОЛОДЦІ! Про таких людей треба писати і таких людей треба підтримувати! Дуже приємно, що цьому питанню почала приділятись увага з боку влади, бо кожна дитина повинна мати сім'ю, а люди, які створюють такі сім'ї - надійну підтримку з боку держави.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.