На Рівненщині вода може зруйнувати автодорогу та викликати інфекційні захворювання

На Рівненщині може зруйнуватися автодорога через затоплення пасовищ та сінокосів. Протягом останніх трьох місяців відбулось різке затоплення сінокосів та пасовищ (загальна площа підтоплення 40,1 га).

Також є підтоплення дороги на перехресті між селами Микитичі, Турковичі, Пирятин з виходом води на асфальтове покриття дороги шириною до 2,5 метрів. Через це перехрестя проходять три регулярних автобусних маршрути: "Дубно-Білогородка", "Дубно-Повча (через Мильчу)", "Рівне-Миколаївка", та маршрут шкільного автобуса.

Така ситуація створює загрозу життю і здоров’ю пасажирів автобусів, інших транспортних засобів, які проїжджають через перехрестя (рух в цьому місці досить пожвавлений). Крім того, затоплення пасовищ та сінокосів (земель комунальної власності) позбавляє жителів села можливості їх використання за призначенням, а також призводить до підтоплення погребів та може спричинити забруднення криниць, що наносить значні матеріальні збитки жителям і може викликати масові інфекційні захворювання.

Як з'ясував депутат Дубенської районної ради Анатолій Бондар, причиною підтоплення є значне замулення та завали деревами ділянки каналу МК-6 ПКЗ37+70-ПК69+70, яка перебуває у власності ПрАТ "Рівненська РМС".

Анатолій Бондар направив відповідне депутатське зверненням щодо вжиття заходів щодо захисту прав та інтересів жителів села Турковичі Дубенського району до Дубенської міжрайонної прокуратури.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.