Відомі спортсмени проведуть уроки у 60-ти школах Рівненщини

В області розпочинається новий сезон унікального для України проекту "Розминка від чемпіона". У його рамках уроки для школярів проводять найсильніші легкоатлети, плавці, кікбоксери, дзюдоїсти, веслувальники та інші відомі спортсмени краю. 

В понеділок, 30 вересня, переможці та призери світових і європейських чемпіонатів серед танцівників на візках Надія та Іван Сіваки, а також Наталія Колесова і Андрій Товстий провели уроки для учнів трьох шкіл Корецького району. Також вони влаштували дітям показові виступи та розповіли, як досягли успіху.

Як повідомляє Рівненська ОДА, цього навчального року організатори проекту планують провести уроки фізичної культури учням щонайменше 60 шкіл області. Водночас стати учасниками "Розминки від чемпіона" цьогоріч зголосилося ще більше спортсменів. Зокрема, займатися з дітьми будуть тренери та вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності, регіонального центру "Інваспорт", обласного центру "Спорт для всіх", а також представники спортивних федерацій Рівненщини.

Окрім того, за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України  організатори "Розминки від чемпіона" облаштовують "Олімпійський куточок" — дарують школам книги на спортивну тематику та інвентар для занять фізичною культурою.

Довідково: Перший сезон проекту "Розминка від чемпіона" тривав упродовж двох місяців. За цей час 26 найвідоміших у краї спортсменів провели уроки для 5 тисяч учнів 51 школи області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Дітям просто цікаво, а коли цікаво, то хочеться займатись. Таким простим, але дієвим методом влада зацікавлює молодь до фізичної культури та спорту. Креативно і дієво.

Особистий приклад спортсменів допоможе залучити до занять спортом ще більше дітей. А це велика справа у пропаганді та підтримці здорового способу життя.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.