Влада Рівного працює удвічі "темніше" за донецьких колег. ДІАГРАМИ

Громадянська мережа ОПОРА оприлюднила результати дослідження прозорості діяльності, відкритості та підзвітності міського голови Рівного, управлінь рівненського міськвиконкому та депутатів Рівнеради. У порівнянні з іншими обласними центрами Рівне плентається в кінці цього рейтингу.

"Опорівці" проводили дослідження органів влади за вищезазначеними критеріями в 11 містах України. З-поміж них Рівне опинилося на 9 місці. А це навіть нижче за їхніх донецьких колег, яких нині модно називати представниками бандитського режиму, закритого від громади. Відтак, виникає запитання: можливо, нині не тих людей "бандитами" називають?

Найбільше серед наших владців "шкутильгають" депутати Рівнеради. Трошки веселіша ситуація із управліннями. А міський голова Рівного опинився посередині. Розберемо показники по кожному з них окремо.

Міський голова Рівного Володимир Хомко

Індекс публічності – це комплексне порівняльне вимірювання, яке основане на спеціально розробленій методології та показує рівень відкритості, прозорості та підзвітності органів та посадових осіб місцевого самоврядування у їхній взаємодії з мешканцями.

Прозорість розглядається як процес оприлюднення місцевою владою за власною ініціативою вичерпної та актуальної інформації про свій персональний склад і структуру, повноваження і функції, фінанси, поточну активність та плани, політичні ініціативи та ухвалені рішення, послуги, які надаються мешканцям, а також інформації, що становить суспільний інтерес.

Відкритість влади трактується як процес надання владою максимального доступу до інформації, що є в її розпорядженні, та стимулювання активного залучення громадян до безпосередньої комунікації та регулярного діалогу з питань вироблення політик на місцевому рівні.

Підзвітність влади охоплює процес систематичного інформування громадськості про результати та ефективність роботи муніципальних інституцій, використання громадських ресурсів та бюджетних коштів.

Як бачимо, із перелічених найгірший показник міського голови Володимира Хомка - відсутність нормального діалогу між ними та громадськістю. Мовляв, очільник Рівного працює, а над чим і для кого, знає лише він і ті, хто намагається у цьому хоча б трохи розібратися.

Виконавчі органи влади м.Рівне (управління, служби)

Подаємо систематизовану інформацію дослідження в діаграмах:

Депутати Рівнеради

Депутати міської ради через свої ігрища із дерибаном земельки та іншими "проколами" опинилися на найбільш незручних позиціях. Вашій увазі результати дослідження в цифрах:

Підсумовуючи результати бачимо, що рівненській владі ще є над чим працювати. Звісно, якщо результати цього дослідження будуть узяті владцями до уваги. Адже нещодавно мер Рівного Володимир Хомко, коментуючи прохання представників громадськості виступити перед депутатами Рівнеради, відкрито зізнався: "Я чхати на вас хотів!". Можливо, на дослідження і рекомендації громадянської мережі ОПОРА також? Як би там не було, відповідь на це питання покаже лише час.

Коментарі

А що ж ви хотіли! Хомко не виконав НІЧОГО зі своїх обіцянок перед виборної кампанії. В місті стало ще гірше. БІДНІ та БЕЗДОМНІ депутати та службовці дерибанять землю у місті та його околицях. А ремонт доріг у зимку, ЦЕ ПІСНЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!

Таких мерів потрібно утримувати не в мерії, а в виправному закладі.

Починай!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.