На Рівненщині університет встановив рекорд України

Під час святкування свого Дня народження, Острозька академія вдруге потрапила до Книги рекордів України.

 У рамках свята Дня університету студенти, викладачі та гості свята організували "Поетичний марафон на основі творчості Тараса Шевченка". Його особливістю було те, що 2 100 учасників акції одночасно читали вірші великого Кобзаря.

Як результат -  представник Національного проекту "Книга рекордів України" у Рівненській області Олександр Шустерук зафіксував рекорд України у категорії "Масові заходи" та вручив диплом, що підтверджує досягнення і є свідченням загального визнання.

Слід зауважити, що дана масштабна акція приурочена до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Студенти усіх факультетів Острозької академії продовжили поетичний марафон символічним танцювальним номером, під час якого виклали на академічному стадіоні "живий" портрет українського кобзаря. 

Ректор університету, Ігор Демидович Пасічник у своєму виступів із надією зазначив, що поетичний марафон започаткований у стінах Острозької академії стане поштовхом до таких масових читань творів Шевченка по всій Україні.

- Наша сьогоднішня акція може взагалі вважати міжнародною, адже у ній взяли участь представники молодіжної обмінної програми "Канада.Світ.Молодь", які приїхали з різних куточків американського континенту, – говорить ректор Острозької академії Ігор Пасічник. – Я сподіваюся, що наш поетичний марафон започаткує своєрідну хвилю таких масових читань творів Шевченка в усій Україні".

У кінці виступу ректор зазначив, що на наступний рік ім’я Острозької академії має зазначатись і у Книзі рекордів Гіннеса

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.