У Рівному запропонували відкрити академію міської економіки

Як по-новому залучати іноземні кошти на розвиток територій, обговорили представники Рівненської та Волинської влади з польськими експертами. Їх об’єднав Польсько-український форум економічної співпраці. Захід організувало Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку спільно з Польською господарчою палатою – повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. Учасники вели мову про партнерство та можливість фінансової підтримки у сфері комунального господарства, включаючи, зокрема, громадський транспорт, тепло- та водопостачання.

- Час починати готувати та реалізовувати проекти з власної ініціативи, а не лишень за пропозицією Євросоюзу, як було донині. Ці проекти можуть бути унікальними і для України, і Для Польщі  - вважає заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов, який взяв участь у роботі форуму.

У свою чергу експерти запропонували створити на місцевому рівні академію міської економіки, яка могла б діяти на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Така структура об’єднала б фахівців, які можуть консультувати щодо розробки і втілення проектів у сфері комунального господарства.

Довідково: Форум відбувся у рамках Східного партнерства. Це політика Євросоюзу, що має на меті зміцнення співпраці зі східними сусідами ЄС. Її запропонувала Польща у 2008 році. Ця ініціатива передбачала участь у співпраці шести країн: України, Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.