Освітяни Рівного звітуватимуть про благодійні внески в Інтернеті

Начальник управління освіти та науки Рівного Василь Харковець дав розпорядження керівникам шкіл та дитячих садочків міста звітувати про витрати благодійних внесків на сайтах освітніх закладів.

Про це він повідомив під час круглого столу на тему "Благодійність і звітність у школах та садочках".

- Всі надходження через піклувальні ради будуть оприлюднувати на сайтах усіх навчальних закладів. Нині таких сайтів у місті є сім, ще сім - у розробці, - повідомив головний освітянин Рівного.

За такі гроші повинні купувати все необхідне, на що не вистачає бюджетних грошей - миючі засоби, канцтовари, оргтехніку тощо.

Минулого року батьки рівненських школярів сплатили близько трьох мільйонів благодійних внесків, на садочки зібрали майже два з половиною мільйони.

Що ж стосується можливих вимагань від батьків сплачувати благодійні внески при прийнятті дитини у школу чи садочок, то для цього потрібні докази.

- Про це не потрібно боятися говорити. А неофіційну інформацію я коментувати не буду, - зауважив Василь Харковець.

Коментарі

Не так шкода, що розікрали благодійні кошти Рівненських дітей, а болить серце за батьківську і дитячу зневіру у святеє – святих: вчителя !
Всі рахують кошти, які протягом багатьох років «розійшлися» закритими канавами ??? Навіщо! – підрахуйте і уявіть ті кошти, які могли б одержати освітні установи м. Рівного при «здоровому глузді» і правильній постановці питання благодійності.

Хочете знайти цілющу воду – шукайте джерело. Хочете знайти мертву воду – шукайте джерело. Все має свій початок.
Добро на масовий збір коштів дала жінка №1 Богатирчук Світлана Кирилівна із
заступником (жінка №2) Сичик Катериною Іванівною. Продовжив Віталій Новак із заступником (жінка №2) Сичик Катериною Іванівною. Продовжує (а можливо вже і ні ) Василь Харковець із заступником (жінка №2) Сичик Катериною Іванівною.
Відговорки у плані – « це батьки, самі не самі» - це просто не знання посадових обов’язків державного службовця і Законів про освіту в Україні або просте їх нехтування.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.