На Рівненщині проводять тренінги для бажаючих стати опікунами

Кандидатів в опікуни готують до батьківства. Для них проводять спеціальні тренінги, повідомив директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ананій Бучак. Так, у вересні навчальні курси відвідали 11 сімей, котрі бажають виховувати сироту. Це девять кандидатів в опікуни, а також два подружжя, що хочуть стати прийомними батьками, з Костопільського, Гощанського, Рівненського, Рокитнівського, Здолбунівського районів та міста Острог.

За словами Ананія Бучака, навчання складається із чотирьох тренінгових днів. Із кандидатами займаються соціальні працівники, психологи, а також фахівці обласного центру соціальної служби для сімей дітей та молоді та служби у справах дітей.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цьогоріч тренінгові навчання відвідали 35 родин-кандидатів. Усі вони отримали відповідні рекомендації та довідки про можливість створення прийомної сім’ї або ж будинку сімейного типу.

Водночас у жовтні тренінги проводитимуть для сімей, які вже виховують сироту або ж дитину, позбавлену батьківського піклування. Такі родини, відповідно до законодавства, мають підвищувати свою кваліфікацію один раз на два роки, підсумував Ананій Бучак.   

Ключові слова: 

Коментарі

Згідно статистичних даних кількість сімей, які всиновлюють дітей-сиріт, в усіх регіонах України щороку зростає. Як на мене то це перш за все бажання допомогти таким дітям владою проводячи різного роду роз'яснюючі та заходи та тренінги

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.