У Рівному визначили найкращих геймерів

Кіберспорт – спортивні змагання з відеоігор. Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Завдяки популярності гри Doom, в 1997р. в США з'явилася перша ліга електронного спорту — Cyberathlete Professional League (CPL). Від цього року з'явилися багато нових ліг із кіберспорту.

Кіберспортивні змагання проводяться у Рівному, організатором є адміністрація групи Вконтакті eSport Rivne. Проводяться чемпіонати з найпопулярніших командних відеоігор, таких як CS 1.6 та DOTA2.

Останнім часом надзвичайну популярність отримала гра від Valve – DOTA 2 і доказ цьому - кількость учасників чемпіонатів, середньою віковою категорією яких є молодь 19-ти років.

DOTA 2 – кіберспортивна дисципліна, яка є найпопулярнішою і останній чемпіонат 2013 року “The International 2013” зібрав мільйони глядачів та проводився з призовим фондом майже 3 мільйона доларів.

Місто Рівне побило усі рекорди Західної України по масовості кіберспортивних чемпіонатів з DOTA2. 18 серпня змагання зібрали 15 команд.  А 29 вересня між собою змагались 25 команд, причому в інших містах Західної України не приймало участь понад 16 команд.

Крім цього організація чемпіонату зайняла всього 11 годин, що є в 2-3 рази швидше ніж проходять чемпіонати в інших містах (якщо б в них було понад 20 команд, то чемпіонат тривав би два дні).

Для ігор виділили п’ять  площадок для ігор. Участь взяли понад 100 учасників кіберспортивних змагань, з яких понад 15 не є жителями Рівного. Перші ігри почалися вже о 10:30, а остання завершилась близько 22 години.

Призери чемпіонату 5х5 –cm DOTA2:

1-е місце: м. Рівне Dota Linked Dudes (DLD)

2-е місце: м. Рівне Bratuha Borcuha (BRO)

3-є місце: м. Луцьк Pub Time (PT)

Геймери міста Рівне та інших міст Західної України вже в очікуванні наступного чемпіонату, який пройде 20 жовтня.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.