На Рівненщині завершилась підготовка миротворців

На 233-му Рівненському загальновійськовому полігоні 13-го армійського корпусу пройшли заходи бойового злагодження 56-го окремого вертолітного загону в рамках підготовки до чергової ротації національного контингенту місії ООН у Республіці Ліберія .

До вправ контрольних стрільб зі стрілецької зброї та озброєння вертольотів Мі-24 залучалися близько 300 військовослужбовців, які є кандидатами на посади в 56-й вертолітний загін .

До цього, на базі 16-ї окремої бригади армійської авіації восьмого армійського корпусу, на Львівщині, вони протягом трьох тижнів здавали заліки з фізичної, мовної, тактичної і тестування з психологічної підготовки.

Кульмінацією підготовки підрозділів забезпечення стало виконання контрольних стрільб з автомата АК -74, які відбулися на Рівненщині. А екіпажі вертольотів Мі-24 виконали навчально-бойові завдання з ведення вогню з 12,7 міліметрового чотириствольний кулемета і некерованими ракетами. Льотний склад і фахівці інженерно-авіаційної служби також удосконалили навички організації польотів, виконали елементи пошуково-рятувального забезпечення.

- У числі кандидатів в 56 -й окремий вертолітний загін присутні військовослужбовці майже з усіх куточків України. Тут вони вчаться діяти спільно, щоб потім виконувати завдання за призначенням в африканській країні, - розповів помічник командира загону по зв'язках зі ЗМІ капітан Віктор Ануфрієв .

По закінченні бойового злагодження українські миротворці вирушать до Республіки Ліберія трьома рейсами літаків , перший з яких стартує вже 22 жовтня, пише ak-inzt.net

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.