На Рівненщині центр соцобслуговування отримає півмільйона

Понад півмільйона додаткових бюджетних гривень отримав районний територіальний центр соціального обслуговування, доповіли заступниці голови облдержадміністрації Світлані Сад. Так, у Березнівському районі фахівці ретельно проаналізували умови проживання немічних пенсіонерів. Після комплексного обстеження виявили понад півсотні одиноких непрацездатних громадян, які потребують сторонньої допомоги, зазначив голова райдержадміністрації Ігор Мельник. Їх взяли на обслуговування, тож нині соціальні робітники допомагають 1772 літнім жителям району.

Аби надати їм необхідну держпідтримку, збільшили бюджетне фінансування. Він також зауважив, що в районі вперше за багато років виділили гроші на капремонт приміщень стаціонарного відділення, що в селі Друхів. Тож одиноким пенсіонерам, які проживають  у закладі, вдасться покращити умови, запевнили Світлану Сад.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, із початку року працівники територіальних центрів Рівненщини вже обслужили 41 803 одиноких непрацездатних громадян, які потребували догляду.

 

Коментарі

Ці люди дійсно потребують допомоги з боку держави. У багатьох з них більше немає на кого розраховувати. Тому збільшення фінансування, проведення капітальних ремонтів приміщень - це дієва справа від влади, яке повинна мати своє постійне продовження.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.