Новий начальник ЖКГ почав роботу зі зрізання дерев

Нагадаємо, що сьогодні,  2 жовтня по вул. Соборній, що у Рівному були зрізані старі каштани, які росли на скандально відомому місці, навпроти кафе "Суренж". Журналісти сайту "ВСЕ", зателефонували до нового начальника ЖКГ пана В'ячеслава Бережнюка і перепитали відповідно до якого рішення були зрізані дерева. Розмова виявилась доволі цікавою та емоційною.

- Доброго часу доби, В'ячеславе Євгеновичу. Вам телефонує журналіст сайту чесних новин "ВСЕ"...

- Чесних новин, і не чесних новин - із іронією перебиває пан Бережнюк. - Я жартую, - сміючись додає чиновник.

- Пане В'ячеславе, хотіла з Вами поспілкуватись на рахунок того, що сьогодні по вулиці Соборній, навпроти першого корпусу університету НУВГП, зрізали каштани...

- Ну можливо і зрізалися - знову перебиває пан В'ячеслав. - Тож каштани. То що Ви хотіли запитатися?

- Запитання просте: відповідно до якого рішення були зрізані ці дерева, чи був відповідний дозвіл... 

- Зараз кінець робочого дня... зараз правильно (дзвінок здійснювався о 17:15, - прим. автора), і тут мені хтось дзвонить і говорить, що, ніби, ви зараз зрізали дерева і відповідно до якого рішення. Та ми кожен день ріжемо гілки, дерева, іііі...пауза, і ЖЕКи цим питанням займаються, маю на увазі обрізання гілок. Займаються і енергетики цим питанням. Хто і як, і яким чином, мені потрібно з'ясувать. Бо для того, щоб зрізати дерево, є певна процедура, - обуреним тоном роз'яснює чиновник.

- Ну от я і запитую чи була проведена дана процедура. Чи дерева були зрізані за рішенням спеціальної комісії, чи можливо на прохання рівнян? - відповідає кореспондент.

- Давайте я Вам так скажу, відкрито і прямо: є маса звернень рівнян стосовно зрізання сухих дерев, чистки гілок і т.д. Повторюю - масса звернень. Така кількість, що ми навіть не встигаємо все спланувати і виконати усі прохання по очистці, - ділиться наболілим чиновник.

- Я у Вас не запитую про массові звернення рівнян і їхні прохання. Цікавлюсь лишень зрізанням дерев по вулиці Соборній, - наполягає журналіст.

- Я їхав сьогодні по Соборній вулиці, і оце зранку їхав, два рази проїжджав, і я поки не бачив, що там щось зрізалось. А зараз можливо у плані вони стояли. Мені треба вияснити це. А Ви дзвонили у "Зелене господарство"? - цікавиться пан Бережнюк.

- Телефонувала туди, але там мене переадресували до Вас, - розповідає журналіст.

- Хто переадресував до мене? Хто?! Кому Ви подзвонили. От скажіть хто Вас переадресував? Ви розумієте, ну не може начальник управління досконало знати, що сьогодні зрізалося дерево і чому воно зрізалося у тому чи іншому місці. Це планова робота. Якщо Вам треба така інформація, давайте ми завтра з Вами зв'яжемося, я все виясню: яким чином, хто, чи це може дійсно якісь непонятні люди приїхали і їм треба дрова - і вони зрізали і забрали. І таке може бути, правильно? - серьозним тоном роздумує чиновник.

- Ну правильно. То давайте ми тоді завтра зідзвонимося, і Ви мені все розкажете, - погоджується журналіст.

- Отак от, а Ви мені тут дзвоните в 17:15 по закінченню робочого дня і задаєте питання, чому ріжуть дерева - вже сміючись закінчує розмову пан Бережнюк.

- Ну ми тільки побачили дану подію, відразу відреагували і Вам зателефонували.

- Ну молодці Ви, оперативно працюєте - похвалив чиновник - До завтра!

- До побачення!

Отож, чекаємо на відповідь нового начальника ЖКГ. Що він відповість - вже завтра у новому матеріалі сайту чесних новин "ВСЕ".

Коментарі

Це не критика, це реальність нашого життя! А ти тут "тіпа" відбивати охоту критикувати! Мені просто не має часу вчитуватись, а ти перевіриш і виправиш!!!!Дякую! А тужаться на очку, а не в коментарях!

получилось, в даному випадку - суть в тому що безграмотний альфабет тужиться когось критикувати.ПОМОЛЧІ-СОЙДЬОШЬ ЗА УМНОГО!!!!

А ти що на пів ставки на вичитці сидиш?? ЯК получилось, так і получилось, в даному випадку - суть!!!

"деного діалогу","вміючий","вірно написав ","в приватні розмові""нат посаді Начальника"- вивчав китайську(або-російську).Українську мову ти,точно,не вивчав!!!!

Судячи з деного діалогу, знову в місті призначений делитант, та й ще не вміючий спілкуватись з громадянами. Посадовець, таку манеру спілкування може використовувати в SKIYBAR MANHETEN, (останні два слова не знаю чи вірно написав бо вивчав китайську), в приватні розмові!!!!!!! А В'ячеславу Євгеновичу, щось мені підказує досвід, не місце нат посаді Начальника ЖКГ міста, ну час покаже!!!!

Не чіпай журналістку,а напиши прямо-зібрав для власників тюрми пакет документів,чи-ні,Сєрожа?

Відразу видно, що шулер, а не господар, як у фільмі "кашельок, кашельок, какой кашелек?"
Які дерева, в якому місті, і не на самій центральній вулиці міста, може різали , а може не. різали? жах!
І взагалі потрібно прийняти норму про призначення на посаду начальника жкг нових людей тільки весною, що б за літо показав який він господар, а то страшно подумати як він зимою буде господарювати, щось по типу "сніг, який сніг? Хтось його насипав, ну могло ж таке бути, правда, завтра взнаю хто насипав, тоді і скажу хто прибирати буде". А якщо не справився то мер особисто має керувати жкг до слідуючої весни.

Я дуже здивований тим, що посадова особа в кінці робочого дня не має чим займатись!? Хтось дзвонить по телефону, каже , що журналіст. Треба Хомку поцікавитись, чому Бережнюк вступає у полєміку з якоюсь пересічною особою. Дозвіл на те, щоб спиляти дерево (офіційно) в нашому місті коштує десь 4000 гривень!?

Віта. от завжди ти до чогось докопаєшся. от журналістська натура. виходь замуж і в декрет йди, а то до чиновників чіпляється! )

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.