Через "чхання" мера Рівного активісти вдягнуть пов'язки

У соціальній мережі "Фейсбук" громадські активісти Рівного звернулись до рівнян з пропозицією підтримати акцію протесту:

"Громаський рух "Захистимо Рівне!" ініціює публічну безстрокову акцію "Не чхай!", присвячену неприпустимому хамству міського голови Рівного Володимира Хомка. 

Нагадаю, в четвер під час сесійного засідання міської ради Володимир Хомко публічно заявив громаді: "Чхати я на вас хотів". 

Суть акції: на всі заходи за участю Володимира Хомка, в тому числі й на записи коментарів, прийом громадян тощо, приходити в медичній масці. Чистій або з написом "Не чхай!" - за бажанням протестувальника.

Вимоги протестувальників: публічне вибачення міського голови Рівного Володимира Хомка перед громадою Рівного за нетактовне, м'яко кажучи висловлювання. Вітається також публічне вибачення безпосередньо перед громадським активістом Андрієм Токарським.

Наголошую: акція безстрокова і триватиме доти, доки Володимир Хомко не вибачиться."

Коментарі

Вас вже зробили майже першою леді міста.ВІТАННЯ!!!!!:))))))))))))))))

Хоч Сирота і має інтерес в продвиганні своїх кандидатів в мерське крісло, шляхом зменшення рейтингу інших кандидатів(Хомко втч), але шановний(?) мер уже вкрай достав. Жалко, що ц нас немає закону про місцевий імпічмент і відзив депутатів та мера. Напевно гіршого мера Рівне ще не бачило(

СУПЕР!!!:))))))))))))))Респект і уважуха!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.