На лікування чорнобильців Рівненщини збільшили фінансування

Жительці села Степангород Володимирецького району, що постраждала від аварії на ЧАЕС, безкоштовно імплантували штучний суглоб. Це зробили за державні кошти. Жінка хворіла більше 15 років і вже не могла пересуватися самостійно. Тим часом її родина незаможна, до того ж у сім’ї турбуються про двох інвалідів, тож операція з заміни суглоба була не по кишені.

Пані Віра перебувала на відповідній черзі в обласному управлінні надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Тож їй придбали протез за програмою «Комплексне медико-соціальне забезпечення та лікування онкологічних захворювань з використанням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що фінансується з держбюджету.

Це обійшлося майже у 27 тисяч гривень. Загалом за цей рік вдалося придбати 14 штучних суглобів на суму понад 335 тисяч гривень. Родина жінки подякувала за сприяння начальнику управління Віктору Симонюку.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, за останні три роки вдалося пролікувати майже сім тисяч інвалідів із числа ліквідаторів та потерпілих від Чорнобильської катастрофи. Адже фінансування обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення за цей час зросло на 30 відсотків.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.