Рівнянам роздали браслети для захисту життя

Рівненській регіон  став третім в Україні, який долучився до проекту "Безпечні села".

За сприяння Відділу Державтоінспекції УМВС України в Рівненській області та за підтримки Європейського банку реконструкцій та розвитку, Східного альянсу безпечного та стійкого транспорту, Фонду сприяння безпеці дорожнього руху на Рівненщині започатковано проект, направлений на зменшення аварійності в населених пунктах, розташованих вздовж  міжнародної траси Київ-Чоп.

Зокрема, жителів двох найбільших сіл Рівненської області, що розташовані вздовж автодороги Київ-Чоп, а це – Бабин та Користь, запросили на відкритий урок на дорозі. Співробітники ДАІ та активісти розповіли школярам та дорослим як себе необхідно поводити на пожвавленій автомагістралі. Після чого учні та дорослі мали змогу подивитися виставу з безпеки дорожнього руху, яку їм представили загін ЮІР "Інші діти" з ЗОШ №28 м. Рівне.  

Як забезпечити видимість пішоходів, розповідали представники делегації із досвіду європейських країн. Там учасники дорожнього руху носять одяг із світловідбиваючими елементами. Найпозитивніша статистика у Фінляндії, де з 2003 року не зареєстровано жодного ДТП з наїздом на пішохода, який використовував свідтловідбиваючі елементи на одязі.

От тільки такого одягу, який може врятувати життя, нарікають представники Фонду сприяння безпеці дорожнього руху, в Україні ніде купити. Усе, що роздають у селах, замовляють за кордоном.

Ідеально, пояснюють у Фонді, якби і в Україні пішоходів зобов'язали носити на одязі світловідбиваючі елементи і щоб їх можна було купити у кожній крамниці чи на автозаправній станції. Після обговорення проблем з безпеки дорожнього руху всі учасники отримали розроблені спеціальні інформаційно-агітаційні матеріали та світловідбиваючі елементи, а це жилети, брилки, браслети та бейсболки.  

Щоб привернути увагу водіїв до дотримання швидкісного режиму в населених пунктах, юні інспектори дорожнього руху влаштували флеш-моб з дорожніми знаками "Обмеження максимальної швидкості".

У Відділі Державтоінспекції сподіваються, що дані проведені заходи зможуть вплинути на свідомість пішоходів виділяти себе в темну пору доби, що призведе до зменшення аварійності на автодорогах, а це основна мета служби ДАІ. Про це повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.