На Рівненщині для гіпертоніків продають ліки зі знижками

В області триває проект, у рамках якого препарати від високого тиску можна купувати зі знижкою, повідомила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. За її словами, тільки цьогоріч для краян із гіпертонічними хворобами вже виписали  253 тисячі пільгових рецептів. І вже 107 тисяч гіпертоніків звернулися за медикаментами в аптеки.

Світлана Сад також повідомила, що перелік препаратів, на які поширюється дія пілотного проекту, збільшили.

Нині їх понад три сотні. Водночас держава компенсуватиме до 90 відсотків вартості частини медикаментів для гіпертоніків. Це дозволить не лише розширити можливості лікування, а й зробить препарати доступнішими, зазначила заступниця. Адже більшість гіпертоніків – люди пенсійного віку, а саме на підвищенні уваги до найуразливіших верств населення. Тим часом здешевлені препарати може отримати кожна людина, котра страждає на гіпертонічні недуги. Для цього потрібен тільки рецепт, виписаний терапевтом, кардіологом або ж сімейним лікарем.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, в області триває розширення аптечної мережі, де можна купити такі ліки зі знижками. З початку року їх кількість зросла вдвічі. Тож нині у державному пілотному проекті з регулювання цін на лікарські засоби для гіпертоніків бере участь 308 аптек Рівненщини. Половина з них знаходиться у сільській місцевості. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.