У Рівне приїхали "чисті" музиканти-підкорювачі Інтернету

У  четвер, 3 жовтня у Рівне завітав молодий, проте вже досить відомий харківський гурт  "Pur:Pur".

Розпочалось знайомство рівнян із гостями на прес-конференції, яка відбулась у залі ресторану "Le Chalet".

Музиканти розповіли усім присутнім про свій новий альбом "Nevertheless" та анонсували, що пісні з останнього можна буде сьогодні почути на їхньому концерті.

Гурт став відомий після того, як завантажив на Youtube своє перше відео на пісню "Me is". Пізніше в мережу Інтернет музиканти виклали усі свої чотири альбоми.

Презентували свій доробок Ната Смирина (вокал), Євген Жебко (гітара) та Григорій Олійник.

- Альбом "Nevertheless" - це місяці важкої роботи, випробування дружби на міцність, та маса експериментів зі звучанням та складом, – розповідає Ната Смірнова. - Ми вже не "мімічна" група, нас потягнуло на рок-хуліганство. Вкрадливі інтонації змінилися загадковими пост-роковими і електронними парафразами.

Журналісти поцікавились у музикантів, чому більшість їхніх пісень англомовні, частково російські і лише одна пісня – українською? Чи почують рівняни цю українську перлинку сьогодні ввечері на концерті?

- Я коли тільки розпочинала співати, старалась рівнятись на своїх кумирів, а вони співали англійською. Мабуть, це і наклало свій відтінок на мою творчу діяльність. Але це не означає, що ми якось надаємо перевагу англійським текстам. І сьогодні ввечері на нашому концерті ви матиме змогу почути нас на різних мовах.

Також музиканти пояснили походження своєї загадкової назви. Виявилось, що вона утворилась від латинського слова "pure", що означає чисто, світло, ясно. Власне самі учасники гурту "Pur:Pur" прагнуть до чистого звучання.

Відповівши на усі запитання представників ЗМІ, музиканти поїхали на радіо-ефір. А детальніше про сьогоднішній концерт гурту "Pur:Pur" – читайте вже завтра на сайті чесних новин "ВСЕ".

Ключові слова: 

Коментарі

а "чисті"чому?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.