Рівненський начальник ЖКГ спілкується зі ЗМІ тільки письмово?

Вчора сайт "ВСЕ" повідомляв про те, що по вулиці Соборній, навпроти корпусу університету НУВГП зрізали каштани. Для того, щоб з’ясувати відповідно до якого рішення були прибрані дерева, журналіст зателефонувала до нового начальником ЖКГ В’ячеслава Бережнюка.

Однак чиновник, сказав зателефонувати "завтра" аргументуючи це тим, що "вже кінець робочого дня" і йому треба вияснити про які саме дерева йдеться.

Як і домовились з керівником ЖКГ міста, зателефонували сьогодні до В’ячеслава Євгеновича по обіді (о 13:22, щоб не дуже рано і не дуже пізно для розмови час припав). Однак дзвінку журналіста чиновник схоже не зрадів. Далі мовою оригіналу.

- Ало, доброго дня, В’ячеславе Євгеновичу! Це Вам телефонує журналіст сайту чесних новин "ВСЕ". Вчора ми з Вами спілкувалися і Ви пообіцяли нам сьогодні розповісти усю правду, що зріза…

- Значить давайте так, - перебиває пан Бережнюк – поступимо таким чином: Ви нам давайте письмовий запит, а ми тоді вже на нього дамо відповідь.

- А чому так? Що сталось?

- А отак, тому що ми з Вами говорили вчора…

- Так, я пам’ятаю, через що і передзвонила…

- Ну я читаю сайт "Чесні новини" і бачу, що там написано. – обурено та із докором поділився пан В’ячеслав.

- І що ж ми там написало такого погано?

- Нууу… хорошого нічого не написали.

- Ні, ну Ви ж аргументуйте…

- Ееее… нууу… я в деяких питаннях і пожартував, але ж разом з тим я просив чисто по-людські… Давайте ми з Вами будемо таким чином працювати: давайте мені запит, а я Вам дам відповідь. Тому що нам потрібно розібратись, подивитись те, що дерева там різані були, чи дерево як Ви там казали зрізане було, то ми з’ясуємо… Домовились, да?

- Ну як дерево? Я ж Вам вчора розповідала – два дерева...

- Домовились, давайте, будь ласка, ми таким чином: запит-відповідь. Всё до побачення!

Якщо ми правильно зрозуміли керівника "комунального" управління, то тепер щоб отримати відповідь на будь яке, найдрібніше питання, журналістам доведеться писати інформаційний запит і чекати відведених законом п'ять робочих днів. Все в рамках закону, хоче й не надто оперативно. Однак: маємо те, що маємо.

Коментарі

Ви звичайно бойова пані, але кількість помилок у статті... Перед тим як щось публікувати - перевірте написане.

Коли опалення включать ці комунальники?
На бумазі включили з першого, а насправді досі немає.

Що за чудеса??? Це таке хто закамандував?Хомко?

Ха-ха, боїться, щоб його підопічні бува чого лишнього неналяпали по телефону?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.